• Новак
Попуст на Големо Природни Сина Kyanite Кристал Мажите Водат Заврши Хривнија Круг Монистра 9mm 03829

Попуст на Големо Природни Сина Kyanite Кристал Мажите Водат Заврши Хривнија Круг Монистра 9mm 03829

DEN 3312.00

Достапност
Производот е достапен

) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе.
Природни Kyanite Хривнија Круг монистра 9 mm Камен :
Kyanite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 9mm Должина(Инчи) : 7. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар.на монистра : 21 SN : 03829 KYRB21092913
Забелешка : имаме други големина во 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,17m. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот. (14 дена по добивањето на објектот.6m,18mm
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство .4"(17cm) Тежина(ct/g) : 140ct/28g Количина : 1 (еден) влакно Не.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Kyanite
Број На Модел На:
03829
Објектот Висина:
9mm
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
Approx.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Комплементите на стоката

Природни Хематит Исцелување Камења, Камења Фацетирани Круг Монистра Не Магнетни Метален Бакар 15.5 Изработка На Накит 5 Насоки/Пакет

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

DEN 516.00 592.80

Жешка!! Плоштад Turquoises Камен Монистра 20mm Сина Природен Камен Лежиште За Нараквица Влакно 20pcs/многу Големо Монистра Изработка

Тоа трае само момент, атоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!​.ГЛАСАЧКО место.П

DEN 651.00 685.44

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и�

DEN 471.00 523.20