• Новак
Попуст трговија на Големо со Висок Квалитет Вистински Природен Пурпурна Sugilite Повеќе Blue Водат Заврши Beaded Хривнија Круг монистра 12mm03215

Попуст трговија на Големо со Висок Квалитет Вистински Природен Пурпурна Sugilite Повеќе Blue Водат Заврши Beaded Хривнија Круг

DEN 32640.00

Достапност
Производот е достапен

Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство . Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од купувањето за да се организира наплата на било оштетување или дефект на објектот.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст.
Природни Sugilite Водат Хривнија Круг Монистра 12 mm
Камен :
Sugilite Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 12 mm Должина(Инчи) 7. (14 дена по добивањето на објектот. Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со копија од пакување се лизга. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар. Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата.6" Тежина(кт) : 230ct Количина : 1 (еден) влакно Не.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Висина:
12mm
Објектот Тежина:
Approx.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
Никој
Број На Модел На:
03215
Камен:
sugilite
Должина:
7-8inch

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96

Природни Вистински Црна Коса Nedle Rutile Кварц Рака Намали Фацетирани Грутка Слободни Формира Грутка Слободни Форма Лабава Монистра

(14 дена по добивањето на објектот Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со коп

DEN 858.72

Природни Хематит Исцелување Камења, Камења Фацетирани Круг Монистра Не Магнетни Метален Бакар 15.5 Изработка На Накит 5 Насоки/Пакет

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

DEN 516.00 592.80