• Новак
5x Кристал Dangle Европски Стил Запре Монистра За DIY Пандора Шарм Нараквици Алки

5x Кристал Dangle Европски Стил Запре Монистра За DIY Пандора Шарм Нараквици Алки

DEN 431.04
DEN 388.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


1> Име : Европската Запре Монистра За Пандора Хривнија
2> Други информации : гроздобер монистра , тибетската монистра ,сребрен тон монистра,spacer монистра
3> Големина : 7x15mm
4> Тежина : 1.6 грама
5> Приближно монистра : 5 парчиња/торба

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Тежина:
1.6 g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Дувачкиот
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
10424
meterial:
Дувачкиот Бакар
Стил:
Античкиот Дизајн Монистра
Тип:
антички сребрен монистра
Надворешниот Дијаметар:
7x15 MM

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот Природен Камен Портокал Опал Природни Мачка Очи Зрнца Круг Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија 4/6/8/10/12

Бесплатен Превозот Природен Камен Портокал Опал Природни Мачка Очи Зрнца Круг Монистра За Накит Одлуки

DEN 79.00 119.04

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за

DEN 191.52

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и

DEN 471.00 523.20