• Новак
Isywaka 1980pcs Коцка 2mm Зелена Сина Боја Плоштадот Австрија Кристално Мушка Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште За DIY Изработка на Накит

Isywaka 1980pcs Коцка 2mm Зелена Сина Боја Плоштадот Австрија Кристално Мушка Стаклени Монистра Лабава Spacer Лежиште За DIY

DEN 589.92

Достапност
Производот е достапен


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 2x2mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе Бои за избор Во продавница
Количина
ќе добиете 1980pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
2mm
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
2mm

Комплементите на стоката

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за

DEN 191.52