• Новак
Led Selfie Прстен Светлина за Live Stream Видео Разговор во Живо Радиодифузија со Флексибилни Phone Држач за Iphone 6/7/7Plus Samsung, HTC

Led Selfie Прстен Светлина за Live Stream Видео Разговор во Живо Радиодифузија со Флексибилни Phone Држач за Iphone 6/7/7Plus

DEN 1103.52

Достапност
Производот е достапен


Материјал : напредни легури, алуминиум
извор на светлина : LED
Нето тежина : 529 g
Температура на бојата : 3000-5000k
Luminaire моќ : 5 W
Температура на чување : - 40 ℃ ~ 80 ℃
Работна температура : помалку од 45 ℃.
Пакетот Вклучува : 1 X Sokani Selfie Прстен Светлина

Декларирани спецификации

Бренд Име:
FotoPal
Број На Модел На:
Selfie Прстен Светлина
Пакет:
Yes
Екранот:
No
Компатибилен Камера Бренд:
GoPro
TTL:
No

Комплементите на стоката