• Новак
OHS Ustar UA 101 Модел Посветен Електронски Дигитални Caliper Занает Алатки парична казна Додаток

OHS Ustar UA 101 Модел Посветен Електронски Дигитални Caliper Занает Алатки парична казна Додаток

DEN 631.68

Достапност
Производот е достапен

Враќање & Размена политика :
- Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condion за враќање на парите или замена. Други Политики :
- Ние ќе ја напушти ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
- Сериозен Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. - Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Декларирани спецификации

Пол:
Унисекс
Тип:
Модел Хоби Занает Алатки
Предупредување:
гушење хазард
Возраст Опсег:
> 14 години
Пластични Тип:
PC
Број На Модел На:
UA101
Бренд Име:
Портокал Хоби
Материјал:
Пластични
Тема:
Модел Алатки
Скала:
NO

Комплементите на стоката

Бесплатна испорака рака-око на координацијата на фината моторика фенси рачно изработени играчки, шиење копчиња играта, децата

Производ материјал : дрвени+ памукСпецификација на производот : 11*13*0.7 CMВозраст : >3 годиниПакувањето на п�

DEN 648.00

Скала Модели 1/32 54mm Самурај, доцна Муромачи Период 54mm Историска фигура на втората светска војна Смола Модел Бесплатен Превозот

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ

DEN 732.00 840.96

Бесплатен превозот фабрика цена детскиот едукативен Три мали возови играчки, дрвени блокови возови, деца Модели Зграда Играчка

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Се врати превозот надомест се плаќа од с�

DEN 720.00

Хоби Тенкови Бродови Фото-гравирање Делови Виткање Алатка Рака Притисок Тип Помошни Владетел Модел На Гравирани Чип Обработка

Ви благодариме повторно!Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА.Купувачи се Покаже Благодар�

DEN 576.00 720.00

6PCS/МНОГУ,DIY пена вратоврска занает колекции.Родител-дете креативна активност.Почетокот на едукативни играчки.Денот на таткото

и сите занает колекции за вас Активност предмети, на Почетокот образовни играчка.Бесплатен превозот 6 PCS

DEN 415.00 715.20

Бесплатен превозот бебе чевли laces, Дрвени детскиот едукативен чевли играчки, Почетокот на просветлување обука играчка дрвени

Погоден за возраст : над 3 годиниСпецификација на производот : 13 * 20.5 * 9 cmПакување спецификација : 22 * 10 * 13.5

DEN 720.00