• Новак
Вештачки Кристал Вратот Ѓердани Рака Lanyard У Диск ID Работа Картичка Mobile Мобилен Телефон Синџир Ремени Keychain телефон Висат Јаже

Вештачки Кристал Вратот Ѓердани Рака Lanyard У Диск ID Работа Картичка Mobile Мобилен Телефон Синџир Ремени Keychain телефон

DEN 120.00
DEN 78.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Бренд Име:
LaMaDiaa
Материјал:
вештачки кристално
Големина:
Long
Број На Модел На:
за iphone&samsung

Комплементите на стоката

Монтажни Телефон Lanyard & Прстен, Мобилен Телефон Tether Вратот врвка на Држачот за врвка за околу Рака Прстен За мобилен телефон/

Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот телефон случај или мобилен телефон со дупка да се инсталира lany

DEN 180.00 225.60