• Новак
Универзален Автомобил Полнач 4 USB Порти Автомобил Полнење Адаптер 1M Кабел 5V 4.1 За iPhone, Samsung Xiaomi Huawei LeEco LETV

Универзален Автомобил Полнач 4 USB Порти Автомобил Полнење Адаптер 1M Кабел 5V 4.1 За iPhone, Samsung Xiaomi Huawei LeEco LETV

DEN 335.52

Достапност
Производот е достапен


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 5-25days зависи од превозот модел.
Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина.ОПИС :
Универзален Автомобил Полнач 4 USB Порти Автомобил Полнење Адаптер 1 M Кабел 5 V 4. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Брод од страна на : Кина Пост Воздух Mail,Сингапур пост,4 PX,Fedex,DHL,UPS-от,TNTor Shunfeng.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари , или ја стоки или други начини. Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
ГАРАНЦИЈА : Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад.2 A е совршен моќ решение за вашите електронски уреди на вашиот пат патување Smart Автомобил Полнач : smart идентификација технологија дистрибуираат максимално полнење тековната 3 стапки моќ проширување кабелот : бидете сигурни дека секој може да стигне до полначот Мини USB Автомобил Полнач : Добра големина и функционира одлично, големина : 12. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.

Декларирани спецификации

боја:
Бела, Црна
Приклучок Тип:
Автомобил Полесни Слот
Компатибилен Бренд:
SONY,Meizu,LG,Blackberry,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Универзална,xiaomi,Huawei,Други,Apple
Број На Модел На:
GLK-CHR-CAR4
Квалитетот сертификација:
CCC,УЛ,FCC,CE,RoHS
Тип:
Патување
Излез:
5V/4А -
USB Порти:
4
Излезен Интерфејс:
USB
Извор На Енергија:
USB,Автомобил Полесни Слот
Бренд Име:
Go2linK
На текст:
12-24V/2.4 НА
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
USB PD

Комплементите на стоката

Супер Полнач на мобилни телефони додатоци 15 USB Станица за полнење клупа мулти пристаништа таблета паметни телефони 5V 20A за

Безбеден и СигуренСо smart полнење чип, тоа е мултизаштита за безбеден и сигурен за користење како и кратк�

DEN 3024.00 3359.52