• Новак
XMXCZKJ Леплива Силикони Автомобил Цртичка Подлога Мат Биро Телефон Носителот Стабилна Планината Мобилен Телефон Држач За Iphone, Samsung Xiaomi GPS Носителот

XMXCZKJ Леплива Силикони Автомобил Цртичка Подлога Мат Биро Телефон Носителот Стабилна Планината Мобилен Телефон Држач За Iphone,

DEN 170.88
DEN 162.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
- XMXCZKJ Леплива Силикони Автомобил Цртичка Подлога Мат Биро Телефон Носителот Стабилна Планината Мобилен Телефон Држач За Iphone, Samsung Xiaomi GPS Носителот Опис : Овој Автомобил Универзална Силикони Мобилен Телефон Носителот, да се чувствувате повеќе погодности и безбедно Силна адсорпција. Ја спречува предмети поставени на табла од лизгање надвор и да го оттргнува возачот. Највисок квалитет дебели гел подлога. Како и со било гел производ, одбегнувајте екстремни топли услови. Исчистете овој гел директно со вода. Не-магнетни ,без лепило или лепак е потребно. Но, Тоа може да биде директно се придржуваат до табла на автомобили, камиони ,SUV и сл. Пакување, Вклучувајќи :
1 x Стојат Носителот
Пакување Детали :
Пакет Тежина : 0.10 kg
Пакет Големина : 10cm x 9cm x 11cm
-
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
XM-UCH020
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
No
полнач:
No
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
XMXCZKJ
Има Звучник:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Стил:
Леплива Силикони Автомобил Цртичка Подлога Мат Биро Телефон Носителот
Мобилен телефон носителот:
мобилен телефон стојат
Мобилен Телефон Додатоци:
носителот додатоци
Мобилен Телефон Носители & Стои:
Автомобил Цртичка Подлога Мат Биро Телефон Носителот
носителот:
силиконски подлога
Стенд:
Силиконски Автомобил Телефон Носителот Подлога
Компатибилен За Sumsung Модел:
За Samsung Галакси S8 S7 S6 работ+ 6 S5,J5 J7 J1 A5Etc
Компатибилен За iphone модел:
За iPhone X ,8S,8 7,7 s 6,6 S,5,5 s 4,4 s 3G 3GS
Универзален Мобилен Телефон Држач За Автомобил:
За iPhone, Samsung Xiaom Huawei Универзална паметен Телефон
gps за во автомобил носителот:
За iPhone, Samsung Xiaomi Huawei THC за Сите 3.5-5.8 Инчен Телефон Итн

Комплементите на стоката

Табла Вшмукување Таблета GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Свитлива Месеци се Залага за полнење За Motorola

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

DEN 592.00 623.52

Количка За Авто Вшмукување Месеци Мобилен Телефон За Во Автомобил Воздухот Се Пропустливи Клип Носители Се Залага За Леново Атмосфера

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

DEN 501.00 527.52

XMXCZKJ 10pcs Гума Налепница Леплива Гел Подлога Автомобил Носителот Перат Морнар Налепница Автомобил Влошки За Телефонот Таблети

XMXCZKJ 10pcs Гума Налепница Леплива Гел Подлога Автомобил Носителот Перат Морнар Налепница Автомобил Влошк

DEN 777.00 863.52

Универзален Автомобил Носителот Магнет шофершајбната Вшмукување Чаша планината Стојат Планината Носителот GPS Магнетни Мобилен

Универзален Автомобил Носителот Магнет Носителот на шофершајбната Вшмукување Чаша планината Стојат П

DEN 328.00 431.52

Универзален Автомобил Воздухот се Пропустливи Магнетни Мобилен Телефон Планината Носителот Застане за Паметни Телефони и GPS

Карактеристики : Универзална Воздухот се Пропустливи Магнетни Автомобил Планината Држач за Мобилен Те

DEN 431.52

Автомобил Телефон Носителот на Силиконски Мобилен Телефон Планината Стои Биро Заградата Поддршка Gps За Iphone 6 6s Плус Samsung

2016 Нов Дизајн И Топла ПродажбаЕдноставна,убава и великодушниНа протезата може да се поддржува употреба

DEN 120.00 160.80

Универзална Магнетни Телефон на Држачот за Монтирање на Метална Плоча Заштитна Налепници За Автомобил Мобилни Носителот Додатоци

Универзална Магнетни Телефон на Држачот за Монтирање на Метална Плоча Заштитна Налепници За Автомобил

DEN 228.00 239.52