• Новак
MXCZKJ Универзална Магнетни Автомобил Phone Држач за во Автомобил Табла Магнет Планината Носителот Застане За Телефонот паметен Телефон мобилен телефон GPS Стојат

MXCZKJ Универзална Магнетни Автомобил Phone Држач за во Автомобил Табла Магнет Планината Носителот Застане За Телефонот паметен

DEN 453.60
DEN 408.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
-
MXCZKJ Универзална Магнетни Автомобил Phone Држач за во Автомобил Табла Магнет Планината Носителот Застане За Телефонот паметен Телефон мобилен телефон GPS Стојат
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. HUD дизајнот не се непознати возачот приказ,побезбедно возење. Фиксни и стабилна основа,паметни дизајн. Криви база дизајн се зацврсти на повеќето автомобил на контролната табла. Со не се лизга silicagel не ја изгребат вашето возило и телефон. Една рака операција лесно да се инсталира, нема потребни алатки. Погоден за : мобилен телефон / паметен телефон / PDA / MP4 уред
Пакет се Вклучени : 1 X Универзален Автомобил Планината Носителот
2 X Метална Плоча
2 X Јасно Налепница Пакување Детали : Пакетот Тежина : 0.155 kg
Пакет Големина : 14cm x 9cm x 11cm
-
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларирани спецификации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
Yes
полнач:
No
Материјал:
ABS
Бренд Име:
XMXCZKJ
Има Звучник:
No
Број На Модел На:
XM-UCHM030
Видиме Носителот:
магнетен држач за во автомобил
Мобилен Телефон Носители & Стои:
Поддршка телефон voiture
Автомобил Мобилни Носителот:
Мобилен Автомобил Носителот/Прилагодливи Автомобил Застане/Заградата Носителот
боја:
Црна Носителот
Стенд:
360 Прилагодливи Phone Држач За iPhone, Samsung GPS Стојат
Мобилен Држач За Во Автомобил:
Поддршка телефон voiture
Планината Носителот Стојат:
Автомобил Телефон Носителот На Универзал Ер Пропустливи Планината Стојат
Магнетни Автомобил Телефон Носителот:
Магнет Држач За Во Автомобил
држачи за носител на:
No
Компатибилен Модел На Телефон:
Smart Phone Држач За Во Автомобил Телефон Носителот Магнетни Стојат

Комплементите на стоката

Mpow Универзален Автомобил Планината Долго Рака Шофершајбната Табла Лесен Допир и Анти-пропадна База Автомобил Phone Држач за

Едноставен ЗА ИНСТАЛАЦИЈА И ОТСТРАНУВАЊЕ : Едно притиснување на копчето фиксација дизајн Силно лепливи

DEN 575.00 821.76

Табла Вшмукување Таблета GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Свитлива Месеци се Залага за полнење За Motorola

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

DEN 592.00 623.52

Универзална 360 степени Автомобил Лулка Заградата Клип Шофершајбната Планината Мобилен Мобилен Телефон Стојат Носителот Suporte

FM.HGQ е професионална продавачот на Aliexpress, ние се посвети за да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобр

DEN 309.00 335.52

Универзална Магнетни Телефон на Држачот за Монтирање на Метална Плоча Заштитна Налепници За Автомобил Мобилни Носителот Додатоци

Универзална Магнетни Телефон на Држачот за Монтирање на Метална Плоча Заштитна Налепници За Автомобил

DEN 228.00 239.52

Zerosky 3D Холограмот на Екранот Вид и во Затворено Барање Пирамида Холограмот на Екранот Холограмот Пирамида Луксузни Приказ

Zerosky 3 D Холограмот на Екранот Вид и во Затворено Барање Пирамида Холограмот на Екранот Холограмот Пирам

DEN 226.00 238.08

Табла Таблета GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Свитлива Месеци се Залага За Леново Плус A1010a20,Coolpad

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

DEN 592.00 623.52

Универзален Автомобил Носителот Магнет шофершајбната Вшмукување Чаша планината Стојат Планината Носителот GPS Магнетни Мобилен

Универзален Автомобил Носителот Магнет Носителот на шофершајбната Вшмукување Чаша планината Стојат П

DEN 328.00 431.52

Oppselve Универзален Автомобил Телефон Носителот 360 степени Прилагодливи Воздухот се Пропустливи Планината Носителот Застане

Топло Совети : Драг пријател, ако тоа навистина имате било какви проблеми со објектот, ве молиме слободн

DEN 91.00 181.44

Универзален Автомобил Воздухот се Пропустливи Магнетни Мобилен Телефон Планината Носителот Застане за Паметни Телефони и GPS

Карактеристики : Универзална Воздухот се Пропустливи Магнетни Автомобил Планината Држач за Мобилен Те

DEN 431.52

Количка За Авто Вшмукување Месеци Мобилен Телефон За Во Автомобил Воздухот Се Пропустливи Клип Носители Се Залага За Леново Атмосфера

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

DEN 501.00 527.52