• Новак
XMXCZKJ 10pcs Гума Налепница Леплива Гел Подлога Автомобил Носителот Перат Морнар Налепница Автомобил Влошки За Телефонот Таблети GPS Додатоци на Штандот

XMXCZKJ 10pcs Гума Налепница Леплива Гел Подлога Автомобил Носителот Перат Морнар Налепница Автомобил Влошки За Телефонот Таблети

DEN 863.52
DEN 777.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


-
XMXCZKJ 10pcs Гума Налепница Леплива Гел Подлога Автомобил Носителот Перат Морнар Налепница Автомобил Влошки За Телефонот Таблети GPS Додатоци на Штандот
Опис :
- Неверојатна гумена подлога, силна адсорпција способност. i Phone стојат, паметен телефон стојат и ipad стои со лесни.
- Компатибилен со сите Мобилни Телефони, Ebook Читателите и повеќето Таблети. Идеално за гледање видеа, читање, за снимање на видео клип, или едноставно пребарување на интернет.
- Гумени влошки и телефон стојат направи вашиот уред на evertwhere, sunch како на ѕид или во автомобил.
- Мобилен телефон стојат совршени за на маса или на маса за да се види филмови, читање и сл. sync полнење на вашиот телефон. Аглеста Поддршка за Facetime.
- Лесен за употреба : се Повлече на она што ви се допаѓа, без било vestige кога го отстраните. Само да го отстранат, кога не сакате да го користите. Исто така, може да повторна употреба, Исплакнете со вода, тоа ќе биде нова.
Пакет се Вклучени : 10pcs X Леплива Гел Подлога Пакување Детали : Пакетот Тежина : за 0,7 кг Пакет Големина : 14cm x 9cm x 11cm
-

Декларирани спецификации

Бренд Име:
XMXCZKJ
Број На Модел На:
NM-UCH045
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Силикони
Држач За Во Автомобил:
Yes
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
No
Држач За Вашиот Мобилен Телефон:
Леплива Гел Подлога Автомобил Стојат
Suporte celular carro:
За iPhone, Samsung За Xiaomi Redmi Huawei, LG, HTC, Итн
Мобилен телефон носителот:
За iPhone, Samsung Xiaomi за Сите 2.5 -6.5 Инчен Телефон Итн
боја:
Црна
не штети на телото:
Тоа се прави на нано гума, еден вид на еко-пријателски материјал.
Мулти употреба:
Универзална ,За Да Поправат Нешто, Било Каде.
Трговија на големо:
10pcs

Комплементите на стоката

Табла Таблета GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Свитлива Месеци се Залага За Леново Плус A1010a20,Coolpad

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

DEN 592.00 623.52

Универзална Магнетни Телефон на Држачот за Монтирање на Метална Плоча Заштитна Налепници За Автомобил Мобилни Носителот Додатоци

Универзална Магнетни Телефон на Држачот за Монтирање на Метална Плоча Заштитна Налепници За Автомобил

DEN 228.00 239.52

Табла Вшмукување Таблета GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Свитлива Месеци се Залага за полнење За Motorola

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

DEN 592.00 623.52

Универзален Автомобил Воздухот се Пропустливи Магнетни Мобилен Телефон Планината Носителот Застане за Паметни Телефони и GPS

Карактеристики : Универзална Воздухот се Пропустливи Магнетни Автомобил Планината Држач за Мобилен Те�

DEN 431.52

Табла Таблета GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Свитлива Месеци се Залага За ZTE Grand X Max+,Nubia Мојот

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и �

DEN 592.00 623.52

MXCZKJ Универзална Магнетни Автомобил Phone Држач за во Автомобил Табла Магнет Планината Носителот Застане За Телефонот паметен

dianxiaobao_1dianxiaobao_2dianxiaobao_1dianxiaobao_2MXCZKJ Универзална Магнетни Автомобил Phone Држач за во Автомобил Табла Магнет П

DEN 408.00 453.60

Екран На Допир За Водоотпорен Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Случаи Кеси Носители Се Залага За Samsung Галакси S8 Плус C7

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

DEN 592.00 623.52

Мотоцикл Огледало Планината Телефон Носителот Стојат Скутер Задните Приказ на Планината Мобилен Телефон се Залагаме за 3.5-6.5

Карактеристики Скутер огледало телефон планината држач за мобилен телефон кој Одговара за 3.56.5 инчи моб

DEN 671.52

Универзален Автомобил Флексибилен Мобилен Телефон Носителот Ротира 360 степени вшмукување чаша двојно чак мрзливи мобилен телефон

Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)Ве молим

DEN 202.56

JEREFISH Паркирање на Автомобил Телефон Носителот Лесно Еден Допир со Силна Стап Вшмукување Чаша Gps Поддршка Шофершајбната Автомобил

Лесно one touch систем на монтирање на брави и изданија на уредот со само едно притискање на прст Супер лепл�

DEN 304.00 428.16

Универзален Автомобил Носителот Магнет шофершајбната Вшмукување Чаша планината Стојат Планината Носителот GPS Магнетни Мобилен

Универзален Автомобил Носителот Магнет Носителот на шофершајбната Вшмукување Чаша планината Стојат П�

DEN 328.00 431.52

XMXCZKJ Универзална X-Зафат Мобилен Телефон Велосипед Мотор Планината Стојат Мобилни Носителот Велосипед Додатоци За iPhone,

XMXCZKJ Универзална XЗафат Мобилен Телефон Велосипед Мотор Планината Стојат Мобилни Носителот Велосипед Д

DEN 384.00 479.52