• Новак
ORBMART Кинески Црвен 18x Универзална Клип Зум Оптички Телескоп Зголемување За iPhone 6 6s Плус 7 Samsung S8 S8+ S7 Телефон Леќа

ORBMART Кинески Црвен 18x Универзална Клип Зум Оптички Телескоп Зголемување За iPhone 6 6s Плус 7 Samsung S8 S8+ S7 Телефон Леќа

DEN 1680.00
DEN 1260.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : 18x оптички зум мобилен телефон telephoto објектив за повеќето од паметен телефон, преносни и лесен. Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и здрав. Универзален тип, погоден за i Phone, i Pad, Samsung, HTC и другите паметни телефони. Макро леќа може да донесе јасна фотографии на мали објекти. Леќи направени од увезени оптичко стакло, леќа sruface слој. Со оваа леќа, може да се види на сликата на вашиот мобилен телефон со 18x зголемување. 90 степени на сцената може да биде заробен од страна на telephoto леќа, која може да можете да уживате во нереален свет. Telephoto леќа може да се пука на сцена во рок од три hundredmeters многу јасно се однесува на било кој паметен телефон. Лесно да уживаат во фотографија и да се најде на инстант убавината на светот.
Пакет содржи : 1 X 18x Telephoto Леќа 1 X Мини Tripod 1 X Носителот Прстен 1 X Ткаенина за Чистење 1 X Случај 1 X Торбичка 1 X Користење упатство


Декларирани спецификации

Компатибилен Бренд:
Дланка,HTC,Blackberry,Panasonic,Apple iphone,Samsung,Motorola,Sony-Ericsson,Nokia,Toshiba,LG
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Y14690
Бренд Име:
ORBMART
Телефон Камера Тип:
Telephoto Лен
Компатибилен со iPhone:
iPhone 4 и 4s 5 5s 5se 6 6 Плус 6s Плус 7 7 Плус
Компатибилен со Samsung:
Samsung S8 S8+ S7 Работ Галакси Забелешка 7 C7 Про S6 C9 Забелешка 5 4 A9 A7 A8
Компатибилен со Xiaomi:
Xiaomi mi6 mi5 redmi 4 про redmi забелешка 4 4x redmi 3s mi5s
Компатибилен со друг телефон:
Huawei p10 oneplus 3t zuk z2 леново doogee oukitel чест 8 P9

Комплементите на стоката

Оригиналниот Камера Стакло Задниот Поклопец на Леќите на камерата Леќи на Камерата со Лепило Налепница за Samsung Галакси C5

Повратни информацииНие ќе ви даде повратна информација кога цел е да заврши Ние ќе ви одговори во рок од

DEN 132.00 143.52

Универзална клип 8X 12X Зум Мобилен Телефон Оптички Телескоп Леќа Telephoto Надворешни телефон на камерата Леќи на Камерата за

22" Пакетот вклучува : 1 x леќа 1 x клип 1 x маска 1 x ткаенина за чистење на леќите 1 x кутијаЧекори за да се инст

DEN 368.00 518.40

За Huawei Чест 7 Задните врати на камерата леќи на камерата стакло со налепница замена на делови, 10pcs/многу Слободни Следење

Најниска цена, ние имаме свои фабрика и продавници, ние продаваме производи со прва рака цена без какви

DEN 502.00 528.00