• Новак
2 парчиња/многу XGE Нови Ѕвончето Гласна Музика Говорникот Измамник за Sony Xperia C5 Ултра E5553 E5506 врвен квалитет

2 парчиња/многу XGE Нови Ѕвончето Гласна Музика Говорникот Измамник за Sony Xperia C5 Ултра E5553 E5506 врвен квалитет

DEN 165.60

Достапност
Производот е достапен


Потсетување :
1. Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ. Со цел да се avoide проблеми, Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот.
2. Цел ќе биде предаден во 2-5 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Или сме во долг јавен празник домашни]
3. Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа со нас според својата цел. Ние ќе ги провери и да ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата исплата. Обично ќе трае 15~60 работни дена да пристигне, па pls чека тој многу трпеливо.
5. Пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус). Ако Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел.
6. Ако имате било какви проблеми по ставка примени, вие сте добредојдени да не контактирате за решенија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се направи нашите клиенти задоволни.
7. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи :

Декларирани спецификации

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за Sony Xperia C5 Ултра E5553 E5506
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Бренд Име:
XGE

Комплементите на стоката