• Новак
250W 36V 7А AC/DC префрлување следење напојување 248 вати 36 volt 7 amp AC/DC префрлување следење на индустриски трансформатор.

250W 36V 7А AC/DC префрлување следење напојување 248 вати 36 volt 7 amp AC/DC префрлување следење на индустриски трансформатор.

DEN 3215.52
DEN 3055.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.250 W 36 V 7А AC/DC префрлување следење напојување 248 вати 36 volt 7 amp AC/DC префрлување следење на индустриски трансформатор.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Карактеристики :
Пакет : 1 x Адаптер за Напојување
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
250W-36V
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
Deongaree

Комплементите на стоката