• Новак
150W 36V 4А-AC/DC префрлување следење напојување 150 вати 36 volt 4 amp AC/DC префрлување следење на индустриски трансформатор.

150W 36V 4А-AC/DC префрлување следење напојување 150 вати 36 volt 4 amp AC/DC префрлување следење на индустриски трансформатор.

DEN 2015.52
DEN 1915.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.150 W 36 V 4А-AC/DC префрлување следење напојување 150 вати 36 volt 4 amp AC/DC префрлување следење на индустриски трансформатор. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.

Декларирани спецификации

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
Deongaree
Број На Модел На:
150W-36V

Комплементите на стоката

Метал случај тип 120 вати 40 volt 3 засилувач AC/DC префрлување напојување 120W 40V 3А AC/DC префрлување индустриски трансформатор.

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 д

DEN 2280.00 2399.52