• Новак
FYSARA Монистра Крст Привезоци Ѓердан За Мажи Верски Накит Христијански Долг Ѓердан Свети Бенедикт Rosary се Моли Ѓердани

FYSARA Монистра Крст Привезоци Ѓердан За Мажи Верски Накит Христијански Долг Ѓердан Свети Бенедикт Rosary се Моли Ѓердани

DEN 410.88
DEN 329.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.
Ние можеме да ве уверам.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Во исто време.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман
Прекрасни Rosary Крстот Ѓердан За Мажи
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l
Големина : 70cm Ѓердан +18cm синџир линк крстот * 4 мм и 8мм
Тежина : 45g/pc(приближно)
Пакување : OPP кеси, коверти
Погоден за објект : Погоден За Мажи/жени
Повратни информации
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас : 1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Пакување
Накит Одржување
Избегнувајте хемикалии за да се Избегне бања Избегне пот се Избегне несреќа полетување кога се спие Чисти со мека крпа Запечатени складирање Одделно складирање

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Број На Модел На:
SA741951
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
влакно
Стил:
Религиски
Бренд Име:
FYSARA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Верски Тип:
Кристијан
Pendant Големина:
за 3cm
Обликотшема:
Крстот
Функција:
Никој
Повод:
Годишнината/Партија/Панк/Религиозна
Должина:
About 70cm+Chain link cross part18cm
Материјал:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
мушка ширина:
4mm и 8мм
боја:
8 бои

Комплементите на стоката

ПРОДАЖБА 9-10мм бела природни круг бисер со 9-10мм розова корални 17 Ѓердан-nec6053 трговија на големо/мало за Бесплатен превозот

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 910мм бела природни круг бисер со 910мм розова корални 17" Ѓерд

DEN 867.00 1140.48

ПРОДАЖБА Мал 3-4mm Круг Портокал Природни Корални 18-25 6 насоки ѓердан & цвет Затворач-nec6091 трговија на Големо/мало за Бесплатен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАПРОДАЖБА Мал 34mm Круг Портокал Природни Корални 1825" 6 насоки ѓердан & ц

DEN 887.00 1166.40

трговија на големо 2017 топла продажба Модни Ѓердан Кабелот Накит Ќорци Восок Најлон Кабелот црна 2mm Должина:Околу 17.7 Инчен,

2) Превозот ќе се организира во рамките 15 дена по вашата исплата потврди.Испорака1) Ние брод во светот од D

DEN 73.00 97.44

АА+ Двојно стрингови Супер Сјај 7-8ММ ПРИРОДНА Розова Слатководни Бисер ЃЕРДАНИ -5423 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА АА+ Двојно стрингови Супер Сјај 78ММ ПРИРОДНА Розова Слатководни Бис

DEN 1352.00 1778.40