• Новак
60pcs Мини Електрични Вежба Мелење Род Мелница Дијамант Песок Мелење Главата Дрво, Метал и Стакло Жад Камен Керамички Резба Полирање

60pcs Мини Електрични Вежба Мелење Род Мелница Дијамант Песок Мелење Главата Дрво, Метал и Стакло Жад Камен Керамички Резба Полирање

DEN 527.04

Достапност
Производот е достапен

Ако се утврди дека пакетот се водат за исчезнати во транзит, ние ќе понуди замена или враќање на средствата. Ви благодариме!
60pcs Мини Електрични Вежба Мелење Род Мелница Дијамант Песок Мелење Главата Дрво, Метал и Стакло Жад Камен Керамички Резба Полирање
3мм месо тело
Пакување : 60pcs објекти во пакет :
За Превозот Економија пост времето за испорака е обично 7-60 дена, Наскоро откако ќе се испрати пакет, ние исплата на следење на број, и ќе влезат на Ali Express да покаже дека вашата нарачка е despatched.
Кинеската Нова Година Празник Известување ! ! ! ! ! ! Почитувани Купувачи, Ние ќе го запре превозот од 24-ти јануари, 2018 до 5 Март, 2018.
Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Ако не добие пакет во рамките на очекувано време на испорака, ве молиме да не известите, така што ќе може да се провери со поштенските услуги. (2018/1/24 - 2018/3/5) Сите фабрики и шпедиција ќе имаат подолг одмор во текот на овој период. Ве молиме да бидете трпеливи за испорака во шпицот пати како на поштенски услуги носи многу високи количини на парцели, кој може да предизвика одложувања. На пратката не можат да бидат испорачани ако полно име не се прикажува, и превозот ќе биде одложен ако адреса не е на англиски јазик.

Декларирани спецификации

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Моќ Алатка Додатоци 41-1709061418
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FGHGF

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот! AC напон 220V 9-Заби се Вози Вратило Електрична машина за сечење Арматура Роторот за Makita LS1040 , Високо-квалитетни!

AC напон 220 V 9Заби се Вози Вратило Електрична машина за сечење Арматура Роторот за Makita LS1040, Бесплатен прев

DEN 2110.00 2220.48

Термички време на одложување реле за импулс sealer термички времето на задоцнување на вклучите тајмерот пулсот одложување единица

Термички време на одложување реле за импулс sealer термички времето на задоцнување на вклучите тајмерот п

DEN 384.00

1 set / 30 компјутери 3ММ Титаниум Dremel Битови, Висок Квалитет на Топката Крајот Метал Електрични Дијамант Мелење Главата Jade

Ви благодариме за вашето разбирање За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора

DEN 228.00 240.00