• Новак
Makita Литиум Јонска батерија коло за Полнење електрични алатка Makita BL1830(3.0 Ах/4.5 Ах)

Makita Литиум Јонска батерија коло за Полнење електрични алатка Makita BL1830(3.0 Ах/4.5 Ах)

DEN 336.00

Достапност
Производот е достапен


Makita Литиум Јонска батерија коло за Makita BL1830 На Батеријата коло сет вклучува : 1. Коло 2. Жолти пластични постави(1pc) 3. Температурата контролер(1pc) 4. Термички отпорник(1pc) Состојба : Brand New Замена на Батеријата коло, 100% компатибилен со Оригинални TOOLS!!! Го замени Дел Број MAKITA : BL1830, 194066-1, 194065-3

Декларирани спецификации

боја:
1 ПЕРСОНАЛНИ КОМПЈУТЕРИ, 2 ПАРЧИЊА, 3 КОМПЈУТЕРИ, 4 КОМПЈУТЕРИ, 5 КОМПЈУТЕРИ, 10 КОМПЈУТЕРИ
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BL1830

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот! AC напон 220V 9-Заби се Вози Вратило Електрична машина за сечење Арматура Роторот за Makita LS1040 , Високо-квалитетни!

AC напон 220 V 9Заби се Вози Вратило Електрична машина за сечење Арматура Роторот за Makita LS1040, Бесплатен прев

DEN 2110.00 2220.48

Термички време на одложување реле за импулс sealer термички времето на задоцнување на вклучите тајмерот пулсот одложување единица

Термички време на одложување реле за импулс sealer термички времето на задоцнување на вклучите тајмерот п

DEN 384.00

14-48mm ВОЗДУХ ТРИМЕР Табела Настроената Легура Волфрам Челик Пластични Дупчење Дупка Вежба Малку Дрво Гравирање Машина Резба

Откако пакетот ќе биде прифатен од страна на вашиот земји поштенска услуга, детали, исто така, ќе бидат п

DEN 335.00 335.04