• Новак
30PCS 6 8 10ММ Цилиндар Песок Хартија со 3мм месо тело Резба Абразивни Мелење Главата Пескарење Хартија Моќ Алатка Полирање на Главата

30PCS 6 8 10ММ Цилиндар Песок Хартија со 3мм месо тело Резба Абразивни Мелење Главата Пескарење Хартија Моќ Алатка Полирање на

DEN 815.04

Достапност
Производот е достапен

Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ве молиме да бидете трпеливи за испорака во шпицот пати како на поштенски услуги носи многу високи количини на парцели, кој може да предизвика одложувања.
Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Вашата исплата е безбедно со Ali Express, како што се одржа во Зачувам сметка додека цел е доставен до вас. Ве молиме не ставајте цел, ако се има предвид одложување на превозот. На пратката не можат да бидат испорачани ако полно име не се прикажува, и превозот ќе биде одложен ако адреса не е на англиски јазик.

Декларирани спецификации

боја:
микс големина
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Моќ Алатка Додатоци 1709052152
Бренд Име:
FGHGF

Комплементите на стоката

1 set / 30 компјутери 3ММ Титаниум Dremel Битови, Висок Квалитет на Топката Крајот Метал Електрични Дијамант Мелење Главата Jade

Ви благодариме за вашето разбирање За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора

DEN 228.00 240.00