• Новак
Лабораторијата за Мобилни Издание Одржување Workbench Индустриски Микроскоп на камерата Леќи на Камерата Заградата 50MM

Лабораторијата за Мобилни Издание Одржување Workbench Индустриски Микроскоп на камерата Леќи на Камерата Заградата 50MM

DEN 2976.00
DEN 2797.00 -6 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Карактеристики:
Преносни
Број На Модел На:
10AA
Теорија:
видео микроскоп

Комплементите на стоката

5.0 MP CMOS USB3.0 Висока Брзина Индустрија USB Видео Микроскоп Камера Електронски Дигитални Окуларот Микроскоп+1X - 130X C-планината

0 UVC оперативен Систем Поддржан од : win8 / win7 (32bits&64bits) Виза / XP / win7 / win10 Софтвер : Фаќање Софтвер, Слободен Во�

DEN 5832.00 7199.52

LCD Дигитален Микроскоп 5.0 ПРАТЕНИК 20X-500X Рачни Микроскоп Поддршка 6 Јазик SD Картичка, 8 LED Прилагодува Светлината Преносни

LCD Дигитален Микроскоп 5.0 ПРАТЕНИК 20 X500 X Рачни Микроскоп Поддршка 6 Јазик SD Картичка, 8 LED Прилагодува Све�

DEN 4640.00 8923.68

100pcs 1-16mm Проширување Дијаметар Оптички Зум Ирис Дијафрагмата Отворот Кондензаторот со 10 Ножеви за Дигитална Камера Микроскоп

Максимален дијаметар на отворот : ø16 mm• 6.• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 ден

DEN 37440.00