• Новак
Linhuipad 4pcs Пена Микрофон ветробранското стакло Шофершајбната Авијација Слушалки Микрофон Muff За Lightspeed ANR Слушалки

Linhuipad 4pcs Пена Микрофон ветробранското стакло Шофершајбната Авијација Слушалки Микрофон Muff За Lightspeed ANR Слушалки

DEN 335.52
DEN 288.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен

Linhuipad 4pcs Пена Микрофон ветробранското стакло Шофершајбната Авијација Слушалки Микрофон Muff За Lightspeed ANR Слушалки
Големина на :
Дупка diamete : 10мм
Внатрешна должина : 35mm
Надворешниот должина : 40mm

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
М-1035G
Бренд Име:
Linhuipad
Пакет:
No
Тип На Објект:
Windscreens & Сунѓерот
Материјал:
пена
Боја:
Црна
Големина:
Hole
Оригиналниот Maufacture:
Кина
is_customized:
Yes
Пакување:
4pcs/многу

Комплементите на стоката

Топла Продаде Висока густина Сунѓерот Покрие 21cm Погоден за повеќето Професионална Камера Интервју Микрофон Шофершајбната Dustproof

Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако

DEN 139.00 173.76

Linhuipad Пена Микрофон ветробранското стакло, микрофон сунѓерот покрие 11mm внатрешен дијаметар & 32-милиметри внатрешна должина

Цена : $9.99 Цена : $10.00 Цена : $10.00 Цена : $14.99 Цена : $14.99 Цена : $9.90Конференција Пена lapel Микрофон Windscreens WS0513 L во ц

DEN 528.00

Linhuipad Пена Микрофон ветробранското стакло, микрофон сунѓерот покрие 11mm внатрешен дијаметар & 32-милиметри внатрешна должина

Конференција Пена lapel Микрофон Windscreens WS1132 L во црно .Големина на : Внатрешен отворање 11mm & внатрешна должи

DEN 21840.00

Linhuipad Пена Микрофон ветробранското стакло, микрофон сунѓерот покрие 9mm внатрешен дијаметар & 32-милиметри внатрешна должина

Конференција Пена lapel Микрофон Windscreens WS0932 во црно .Големина на : Внатрешен отворање 9mm & внатрешна должина

DEN 21552.00