• Новак
220V Прилагодливи пулсот на самото место заварувач златен и сребрен накит/ѓердан/earring заварување машина пулсот на самото место заварувач

220V Прилагодливи пулсот на самото место заварувач златен и сребрен накит/ѓердан/earring заварување машина пулсот на самото место

DEN 6192.00

Достапност
Производот е достапен


220 V Прилагодливи пулсот на самото место заварувач златен и сребрен накит/ѓердан/earring
заварување машина пулсот на самото место заварувач
Сликите ги покажуваат :
Опис :
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Моќност : 200 W
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Декларирани спецификации

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
DX-30A
Номинална Капацитет:
Други
Номинална Должност Циклус:
Други
Max. Заварување Дебелина:
Други
Употреба:
златен и сребрен накит/ѓердан/earring заварување
Број На Производ:
FL1992
Напон:
220V
Фреквенција:
50Hz
моќност:
200W

Комплементите на стоката

Пулсот аргон Лачно Заварување Машина Место Заварување Аргон Лачно Заварување со Двојна употреба Заварување Машина 220V/50HZ 100W

заварување рачка5.Пулсот аргон Лачно Заварување Машина Место Заварување Аргон Лачно Заварување со Двој

DEN 30871.00 32496.00

2018 Топла Продажба Бесплатна Испорака Водород Кислород Генератор BT-600DFP 600W поддршка 2 пламен факели меѓувреме Во Конкурентна

Општо земено international express следење на број ќе биде достапна во 3 работни денови.2018 Топла Продажба Бесплатн

DEN 16070.00 17280.00

SUNKKO HB-71B Батеријата место заварување пен-се користи за полимер батерија заварување место заварувач пенкало за 709 серија

Нашата посветеност : 1 : не ја прими стоката Наплата или Повторно испорака 2 : Оштетена стока Враќање на т

DEN 3185.00 3792.00

220V Минијатурни стоматолошки ортодонтски место заварување машина ХЛ-WDII професионален стоматолошки место заварување машина

Статус на екранот 3 Нога switch10 Сила (+) копче 2 Горниот electrode рака5 Кабелот за напојување20.8мм нерѓосувачки ч

DEN 15276.00 16080.00

2018 Топла Продажба Бесплатна Испорака Водород HHO Генератор Машина BT-600DFP 600W поддршка 2 пламен факели меѓувреме По Ниска

2) Ние имаме демо видео за да ви покаже како да се користи машината, вклучувајќи го направи решение и рабо

DEN 16070.00 17280.00

Слободен Испорака на Високо Квалитетни најпродаван 150L/час Oxy Водород Генератор за заварување накит и полски акрилик AC110V

2) Ние имаме демо видео за да ви покаже како да се користи машината, вклучувајќи го направи решение и рабо

DEN 26338.00 28320.00

220V накит заварување алатки мини место заварување машина искра заварчик со 1pc заварување игла совет Пулсот Искра Место Заварувач

Искра Заварчик може да се користи за заварување : легури на предмети од скапоцени метали постоење на зла

DEN 7199.52

Топ Продажба Бесплатна Испорака AC110V Американски Plug150L/час гас генерација HHO Гас Генератор поддршка 2sets на пламен факели

Ако ви треба undervalue во Комерцијална Фактура, ве молиме известете со нас однапред Политика На Враќање : Са

DEN 26338.00 28320.00

25KW IGBT висока фреквенција индукција заварување машина индукција опрема за заварување Висока фреквенција борбата против опрема

25 KW IGBT висока фреквенција индукција заварување машина индукција опрема за заварување Висока фреквенци

DEN 93600.00