• Новак
RDEER Aluminun Легура Триаголник Владетел Агол Владетел 90 степени Protractor За Дома Градители DIY Уметници Мерни Машини алатки

RDEER Aluminun Легура Триаголник Владетел Агол Владетел 90 степени Protractor За Дома Градители DIY Уметници Мерни Машини алатки

DEN 1142.40
DEN 560.00 -51 %

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : владетелот е направен од висок квалитет на алуминиум, издржлив Материјал од обичните слични производи таложење 30%, не е лесно да деформација, точноста и прецизноста на Користење на ласерски букви, скала јасно носат Владетел на црна процес, отпорност на корозија

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
TSS-150
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Р'DEER
Тип:
триаголник владетел
Материјал:
Алуминиум легура
Дебелина:
4.6 mm
Спецификација:
150mm
Тежина:
244g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
кодот:
F01502403X

Комплементите на стоката