• Новак
K000135160 ГЛАВНИОТ ОДБОР Погоден За Toshiba Satellite P850 P855 Лаптоп Плоча QFKAA LA-8392P DDR3 HM76 тестирани РЕД

K000135160 ГЛАВНИОТ ОДБОР Погоден За Toshiba Satellite P850 P855 Лаптоп Плоча QFKAA LA-8392P DDR3 HM76 тестирани РЕД

DEN 5520.00

Достапност
Производот е достапен

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист . ако не сте сигурни дека е иста или не ,ве молиме контактирајте со нас и испратете ја вашата стара плоча фотографии (вклучуваат и на предната и задната страна) за нас.Ние ќе испрати точниот плоча за вас. За По-продажба на Услуги : Ако имате било какви прашања,ве Молиме дај ми E-mail или онлајн контакт, јас би бил среќен да ви помогне ,производ гаранција за 90 дена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговори за вас, веднаш штом ќе може да.Нашите клиенти се приоритет. Тоа е нашата почести да се направи сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме да не известите пред објавување на било какви негативни повратни информации. Ние може да гарантира дека ние ќе се потрудиме да се направи вашата нарачка пријатно искуство.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации до нас, ви благодарам многу.

Декларирани спецификации

Пристаништа:
Wifi,Ethernet
Меморија Тип:
DDR3
Примена:
Лаптоп
Објектот Состојба:
Користи
Тип Socket:
PGA 989
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
A55
Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
p850
Ре-проверува пред превозот:
дефинитивно
Олово Време:
1-2 работни дена по плаќање
испорака:
на светот
Производи Статус:
Акции
плоча делови број :
p850

Комплементите на стоката