• Новак
747150-001 747150-501 Плоча за HP 15-D-255-G2 лаптоп плоча 747150-601 A6-5200 тестирани работи

747150-001 747150-501 Плоча за HP 15-D-255-G2 лаптоп плоча 747150-601 A6-5200 тестирани работи

DEN 3264.00
DEN 2774.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


3 Дена Замена Гаранција
Во рок од 3 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по завршувањето на аукцијата.
2,Ние не ќе ги преземат сите resposibility за сопствени грешки, ве молиме љубезно ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа, или со доплата.
1, ве Молиме внимателно да се избере Кина пост, тоа не е толку стабилен, понекогаш треба долго време на пристигнување, дури и изгубени. Исто така, мојата одговорност како продавачот започнува кога објектот е продаден не завршува.

Ние сме посветени на подобрување на Задоволството на Клиентите.
Шопинг Совети :
1. Уживаат во Шопинг тука!
Важно Забелешки за Купувачите :
1, ве Молиме внимателно да се избере Кина пост, тоа не е толку стабилен, понекогаш треба долго време на пристигнување, дури и изгубени. Се споредат Нашите Вистински Слика со Оригиналниот објект. Проверете Нашите Превозот Време на Испорака Курс за вашиот референца.
3, Бразил клиенти ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот CNPJ и NCM број Обичај, ќе ја проверат за што поголем дел од времето.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.

Декларирани спецификации

Хард Диск Интерфејс:
OC
Чипсет Производител:
AMD
Примена:
Лаптоп
Тип Socket:
одборот на процесорот
Форма Фактор:
CEB
Чипсет:
Intel Z270
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
FSB / ХТ:
OC
Пакет:
Yes
Бренд Име:
OnePino
Тип на ПРОЦЕСОР:
AMD
Меморија Тип:
DDR3
Меморија Банка:
2 DDR2 DIMM
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
747150-001
Форма Фактор:
ATX
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Пристаништа:
VGA
Максимална Ram Капацитет:
8 GB

Комплементите на стоката