• Новак
Tatrix LC10 LC37 LC51 LC57 LC960 LC970 LC1000 Мастило Кертриџ За Брат DCP-130C 135C 150C 153C 155C 157C

Tatrix LC10 LC37 LC51 LC57 LC960 LC970 LC1000 Мастило Кертриџ За Брат DCP-130C 135C 150C 153C 155C 157C

DEN 456.00
DEN 397.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен


Tatrix LC10 LC37 LC51 LC57 LC960 LC970 LC1000 Мастило Кертриџ За Брат DCP-130 C 135 C 150 C 153 C 155 C 157 C
LC10/37/51/57/960/970/1000 Компатибилен со Мастило Кертриџ Пакет Вклучуваат : (1 BK+1 C+1 M+1 Y)
1 BUC LC10/37/51/57/960/970/1000 Б.К.
1 BUC LC10/37/51/57/960/970/1000 C
1 BUC LC10/37/51/57/960/970/1000 М
1 BUC LC10/37/51/57/960/970/1000 Y

Декларирани спецификации

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
LC10/37/51/57/960/970/1000
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Tatrix Меѓународни
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Модел:
LC10/37/51/57/960/970/1000 Компатибилен со Мастило Кертриџ
За брат:
Yes
боја:
Б.К/C/M/Y
Компатибилен:
Yes
мастило статус:
Целосна
тип на мастило:
боја на мастило
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
чип:
со чип
шарени:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes

Комплементите на стоката