• Новак
4pcs T0731-T0734 мастило кертриџ за Epson Перо CX3900/CX3905/CX4900/CX4905/CX5501/CX5500/CX5505/CX5510/CX5600/CX5900/CX6900F

4pcs T0731-T0734 мастило кертриџ за Epson Перо CX3900/CX3905/CX4900/CX4905/CX5501/CX5500/CX5505/CX5510/CX5600/CX5900/CX6900F

DEN 484.80
DEN 427.00 -12 %

Достапност
Производот е достапен

За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Што се компатибилни, мастило касети и зошто да се купи од нив?
На касети се сосема нови, запечатени и заградена со 3 страна на производителот. На повеќето нов печатач модели на софтвер во печатачот диктира колку кертриџ може да печати. За сите мастило касети кој е рециклиран да OEM спецификација, процесот во cludes инспекција на употребата кертриџ, електроника тест, замена на сите носи, замена на сите потребни делови, и печатење тест мастило кертриџ за квалитет. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето). Ако чување на високи или замрзнување температурата за долго време дефинитивно ќе влијае на печатење перформанси. Тие ги исполнуваат или надминуваат OEM бренд касети на дел од цената. Сите наши мастило касети се 100% гарантира П : Ќе климатски фактор влијаат на печатење квалитетот на компатибилен касети? Најдобар складирање температура опсег за касети да се добие најдобар печатење квалитет е 10°C До 35°C.
Компатибилен со мастило кертриџ за Epson T0731 T0732 T0733 T0734 со Азија,Јужна Америка,Кина,Русија верзија чип
Тип : Компатибилни, мастило кертриџ
Чип : Со чипови
Кертриџ модел : За Epson T0731 T0732 T0733 T0734
компатибилен печатач :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област :
Азија/Јужна Америка/ Кина/Русија
Пакет содржина :
1 SET 4 PCS Компатибилни, мастило кертриџ за Epson
Купувачот Напомени : 1. Сите брендови и трговски марки се сопственост на нивните сопственици соодветно и се наведени тука за опис цели.

Декларирани спецификации

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
T0731-T0734
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes

Комплементите на стоката