• Новак
За Canon PGI-150 CLI-151 мастило кертриџ за Canon IP7210 MG5410/MX921/MG6310

За Canon PGI-150 CLI-151 мастило кертриџ за Canon IP7210 MG5410/MX921/MG6310

DEN 542.40
DEN 467.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен


Компатибилен со мастило кертриџ за canon PGI-150 XL CLI-151 XL со Јужна Америка верзија чип
Кертриџ статус : Компатибилни инкџет кертриџ целосна мастило
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот подрачја : Јужна Америка
Она што ќе го примени?
1set 5 компјутери компатибилни, мастило кертриџ за Canon со чип
*Било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме.
Купувачи Информации :
1. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето). Сликите се за повикување само, но сите наши предаден производ се+ одделение ниво на квалитет и 100% гарантира против материјалите и изработката.
2. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден(оем код) ќе се користи во вашиот печатач, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број може да биде иста
3. Ве молиме пополнете во вашата целосна адреса за испорака, точниот број на телефон за да се обезбеди навремена испорака на нарачката
4. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел.

Декларирани спецификации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI-150 CLI-151
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Комплементите на стоката