• Новак
LC227XL LC225XL Б.К/C/M/Y Целосна Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат DCP-J4120DW/J4420DW/J4620DW/J4625DW/J5620DW/J5625DW/J5320DW

LC227XL LC225XL Б.К/C/M/Y Целосна Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат DCP-J4120DW/J4420DW/J4620DW/J4625DW/J5620DW/J5625DW/J5320DW

DEN 720.00
DEN 662.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


LC227 XL LC225 XL Б.К/C/M/Y Целосна Мастило Компатибилен Кертриџ За Брат DCP-J4120 DW/J4420 DW/J4620 DW/J4625 DW/J5620 DW/J5625 DW/J5320 DW
LC227 XL LC225 XL Компатибилни, Мастило Кертриџ Пакет Вклучува :
1 BUC LC227 XL Б.К.
1 BUC LC225 XL C
1 BUC LC225 XL M
1 BUC LC225 XL Y

Декларирани спецификации

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Tatrix Меѓународни
Број На Модел На:
LC227 LC225
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
M:
LC227 LC225 За Брат Компатибилни, Мастило Кертриџ
За брат:
Yes
боја:
Б.К/C/M/Y
Компатибилен:
Yes
мастило статус:
Целосна
тип на мастило:
боја на мастило
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
чип:
со чип
шарени:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes

Комплементите на стоката