• Новак
2018 Класици Лето Мажите Сандали Квалитет Вистинска Кожа Мажите Плажа Сандали Отворено Брз Сува Заштитна Toecap Летни Чевли

2018 Класици Лето Мажите Сандали Квалитет Вистинска Кожа Мажите Плажа Сандали Отворено Брз Сува Заштитна Toecap Летни Чевли

DEN 2079.36
DEN 1248.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно! За големината : Поради големината стандард е различно од секој регион,па ве молиме да се измери вашата нога должина како на сликата подолу.
Како да се избере правилната големина?
1.Мерка ногата должина како на слика( ве молиме да не се измери insole должина ).
2.Најдете "НИ szie" од големината на табелата со ногата должина!
ЗАБЕЛЕШКА : P закуп не се измери insole должина,што е различно помеѓу нога должина! За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот локален обичај побрзо и chearper,ние ќе пак чевли "без кутија" , овој пат можеби може да ги избегнуваат обичај данок,но ние не можеме да promiss тоа.Ако сакате кутија,ве молиме оставете порака "со кутија" кога ќе ги нарачате. За Decleared вредност : Ние ќе напише $10 на пратката ,и изјави како "подарок",ако имате било какви посебни бара,ве молиме означени во вашата нарачка.Ви благодариме.

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 9, 9.5, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Повик
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Бренд Име:
MVVT
Број На Модел На:
3115
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Моден Елемент:
Метал Декорација
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Комплементите на стоката

MVVT Нова Голема Големина Мажите Сандали Вистински Кожени Сандали Две Стил Мажите Чевлички за Кул Летни Чевли Класици Станови

Добредојдовте на нашата продавница,ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно! За големинат

DEN 1440.00 2400.00

SURGUT Нови 2018 Жешка Мода Лето Секојдневен Цврсти Мажи Сандали Дише Висок Квалитет Вистинска Кожа за на Плажа Чевли Голема

· Цел>$700,ние нудиме Бесплатно DHL, или ЕМС услуга Ако објектите се damager или загубени кога тие се враќаат.5 cm,

DEN 1327.00 2602.56

Ѕиркаат Пети Мода за Мажи Сандали Лето Мода на Плажа Сандали за Машки Основниот Стил Мека Дното Antiskid Отворено Човек Обувки

На Пример,Ако вашиот нога должина е 25 Ве молиме мерка ногата должина внимателно Наша најголема надеж е д

DEN 768.00 1180.80

YWEEN Бренд Капка Превозот mens сандали вистински кожени сандали отворен повик за мажи кожени сандали за мажи Мажи Плажа чевли

Ве молиме да не направи грешка во врска метри должина,insole должина и outsole должинаРазлични монитор може да

DEN 958.00 1368.00

Merkmak Вистинска Кожа Лето Мажите Отворено Сандали Плажа Секојдневен Чевли На Сандали Брз Сува Заштитна Одење Чевли Голема Големина

Merkmak Вистинска Кожа Лето Мажите Отворено Сандали Плажа Секојдневен Чевли На Сандали Брз Сува Заштитна О

DEN 1365.00 2728.80

Топла Продажба 2018 Нова Мода Летен Одмор на Плажа Мажите Чевли Високо Квалитетни Кожни Сандали На Големи Дворови машки Сандали

Топла Продажба 2018 Нова Мода Летен Одмор на Плажа Мажите Чевли Високо Квалитетни Кожни Сандали На Големи

DEN 1498.00 3119.52

Нов Повик За Мажи Плажа Сандала Основните Луксузни Лизга Лето Мажите Чевли Концизен Ромите Популарни Пролет Фустан Рамен Мажите

2017 New Пристигнување Мажите Sock Сандала Основните Луксузни Тренери се Лизга Лето Мажите Овен Чевли Повик

DEN 3248.00 4639.68

ROEGRE2018 Нови Пристигнување Мажите Лето Плажа Пантофли Дише Вода Сандали Машки Градинарство Чевли Шупливи Од Плажа Флип Апостолки

[xlmodel][производи][46134]olvide elegir ел tamao adecuado mediante ла medicin де ла longitud де пита : пасо 1 : Preparar он papel en бланкопасо 2 : co

DEN 290.00 527.04