• Новак
Супер Големи Twill Свила Жените Шамија 100*100 см Висок Квалитет Подарок Свила Shawls Моден Дизајн Метал Копче Синџир Печати Плоштадот Марами

Супер Големи Twill Свила Жените Шамија 100*100 см Висок Квалитет Подарок Свила Shawls Моден Дизајн Метал Копче Синџир Печати

DEN 696.00
DEN 355.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен


МАТЕРИЈАЛ : TWILL СВИЛА ПАМУК
1. Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме
2. >$380 sip преку ARAMEX/dhl/ems/Федекс ОДНОСНО слободно (освен remote)
3. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
4. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Вид преовладува.

Декларирани спецификации

Големина:
100 X 100 CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Број На Модел На:
154156
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила,Памук
Марами Должина:
100cm-135cm
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
kuayanzhenzhi
Шаблон Тип:
Печати

Комплементите на стоката

2015 година Нови Модални Круг Ратан Цвет Печати Шамија Жените Гроздобер Цвет Марами Shawls Hijab Жените Флорални Обвива бесплатен

До 2015 Нов Круг Ратан Модални Добар материјал Шамија Shawlголемина : 180*95cmматеријал : памук+модални +полиест

DEN 1824.00