• Новак
Marte&Joven Класичен Дизајн Црна, Розова Шарени Шамија Долго Shawl Плус Големина Шари Модел Пролет Тенка Hijab Марами Големи Tippet

Marte&Joven Класичен Дизајн Црна, Розова Шарени Шамија Долго Shawl Плус Големина Шари Модел Пролет Тенка Hijab Марами Големи

DEN 777.60
DEN 396.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Ако не можете да се исходот веднаш по ред блиски, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Marte&Joven Класичен Дизајн Црна, Розова Шарени Шамија Долго Shawl Плус Големина Шари Модел Пролет Тенка Hijab Марами Големи Tippet
>> Предмет : Жените Марами и Tippet
>> Материјал : 65% Полиестер+ 35% Памук
>> Големина : 180cm * 100 cm
>> Боја : Розева
>> Пол : Жените
>>Тежина : 115g
>> Стил : Мода / Неврзан / Класичен
Плаќање
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот
1. Плаќањето мора да се изврши во време по вашата нарачка е submmited. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Декларирани спецификации

Големина:
180 X 100 CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
Marte&Joven
Марами Тип:
Шамија
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
MJ_08
Материјал:
Памук,Полиестер
Марами Должина:
>175cm
боја:
Пинк
Материјал:
65% Полиестер+35% Памук
Големина:
180CM*100CM
Сезоната:
пролет&лето&есен
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Шамија тип:
Шамија Жените&Shawl Дами&Заврши Женски
Шаблон Тип:
Шарени Печатење
Стил:
Најновите Класичен Шарени Марами&Pashmina&Shawl&Заврши

Комплементите на стоката

FOXMOTHER Бесплатен Превозот 2018 Европа Мода Женска Бела Морнарица Розова Сјајна Бронзирање Сребро Пердув Бесконечност Марами

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде од

DEN 265.00 301.44

KYQIAO Етничка hijab шамија 2018 жените есен зима Шпанија хипи стил бохемски долг темно сина, бела комбинација се печати шамија

KYQIAO Етничка hijab шамија 2018 жените есен зима Шпанија хипи стил бохемски долг темно сина, бела комбинација

DEN 390.00 527.52

2015 година Нови Модални Круг Ратан Цвет Печати Шамија Жените Гроздобер Цвет Марами Shawls Hijab Жените Флорални Обвива бесплатен

До 2015 Нов Круг Ратан Модални Добар материјал Шамија Shawlголемина : 180*95cmматеријал : памук+модални +полиест

DEN 1824.00

Моден Луксузен Бренд Марами Женска Шамија За Жените Полиестер Свила Шамија Bandana Дизајн Сатен Голем Плоштад Шамија Shawl За

Понекогаш тоа може да потрае подолго време, поради строгите обичај инспекција или во случај на лоши вре

DEN 407.00 752.64

JSFUR Бренд 2015 Година Нови Шамија За Жени со Вистинска Raccoon Крзно Плетени Волнени Мешавина Одземени Стил Долго Марами Жените

Исправа За ПатентMtaching Стил Шапка Линк : Клиентите ПрегледНајдобри ПојавувањеБоја РазликаТрговски Проц

DEN 876.00 1593.60