• Новак
Моден Лос Pollos Hermanos Т Кошула за Мажи Кршење Лошо Пилешко Браќа маици Момчиња Секојдневен Tees мажи жени Блузи #108

Моден Лос Pollos Hermanos Т Кошула за Мажи Кршење Лошо Пилешко Браќа маици Момчиња Секојдневен Tees мажи жени Блузи 108

DEN 441.60
DEN 283.00 -36 %

Достапност
Производот е достапен


Материјал : T-shirt направен од 100% памук, Преку специјални занает обработка направи Дише и Апсорбира потта перформанси е подобро. Печатени : T-shirt користење на увезената текстилни мастило и најновата технологија на печатење на, дигитално печатење. Не-токсични, еколошки, не исчезнат. Контраст печатење налепници, печатење налепници херметички, налепници се мијат неколку пати ќе падне. Нашата технологија на печатење, директно печатење на ткаенина, моделот и ткаенината фузија. Големина : Европската големина. Големина на & Гаранција за Квалитет на Секој еден од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање. Само бидете сигурни дека големината пред да го купат. Пет ѕвездички Повратни информации на Барање на Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа и да го оставите Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме! Retail & трговија на Големо Ако ви треба големо, можете да ме контактирате, врз основа на вашиот цел количина, јас ќе ви дадам задоволителен попуст. Имате било какви прашања може Во секое време Да ме контактирате, Поради Сите земји На авион заостануваат однос,во рок од 12 часа одговор. Ве молиме да се разбере, ви благодариме
Европската Големина ве Молиме изберете соодветна големина според големина на табела

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Бренд Име:
ЕДНА ТОРТА
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Големина:
XS S M L XL XXL
Печатени шема:
Кршење Лошо
Времето на пазарот:
2017
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Тип:
т кошула за мажи
тип 1:
т кошула, жени
Процесот:
Печатени
боја:
Бела, сива, жолта, розова, светло сина, светло зелена
Големина тип:
Европската Големина
Стил:
Моден

Комплементите на стоката

Јапонски Harajuku стил BF правец на гроздобер Хонг Конг маичка на кратки ракави корејски лабава личност диви неколку половина

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина биста Рамо Долж

DEN 734.00 1224.00

2017 Жените&Девојка Лабава Тип Т-Маица,V Деколте, Риба Опашка Полите Мека Памучна Strapless Исклучување Рамо Кратки Ракави Блузи,S-2XL

2017 Жените&Девојка Лабава Тип ТМаица,V Деколте, Риба Опашка Полите Мека Strapless Исклучување Рамо Памук Крат

DEN 432.00 575.04

FORUDESIGNS 3D Галакси Мачка Отпечатоци Жените Лето Т Кошула Еластична Жена Блузи Мода Т-маица За Девојки Женски Tees Бренд Облека

Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.Ако постои некој проблем,

DEN 864.00 959.52

Фитнес Т кошула Мажите Компресија кошули долг ракав Тесни tee кошули Брз Сува Тренингот Облека за Мажи База Слој Кошула

Големина Висина Тежина М 155170 cm 5 ft1 во5 ft7 во 5060 кг 110132 кг Л 170185 cm 5 ft7 во6 ft1 во 6580 kg 143176 lbs XL 185195 cm 6 ft1 во6 ft5 во 8095

DEN 859.00 1074.24

Соѕвездието Племенски Вага Тетоважа Близнаци Симбол Дизајн маици на Кратки Ракави Смешно Т Женска Кошула Дами Девојки Tshirt

*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Ост

DEN 570.00 599.52