• Новак
2018 Нов Моден Бренд за Облека на Мажите Лето Секојдневен Лонг Бич во Калифорнија Mens Tee Кошула, Црни Или Бели biker Tee Кошули

2018 Нов Моден Бренд за Облека на Мажите Лето Секојдневен Лонг Бич во Калифорнија Mens Tee Кошула, Црни Или Бели biker Tee Кошули

DEN 719.52
DEN 612.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Забелешка 1 : Ние сме Азија Големина. Азија Големина е малку помал од НАС големина. 1inch=2.54 см, 1cm=0.39 инчен
Забелешка 2 : Со разликата во мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Забелешка 3 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Забелешка 4 : Сите наши производи се 100% памук висок квалитет направени, и ние за поддршка на сопствени слики.
Забелешка 5 : Перење настава : * Нема кајгана * Inside out * Ладна вода (не повеќе од 30 C)


Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
GILDAN
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
Моден

Комплементите на стоката

Овој Човек Треба Пиво Raglan Долг Ракав Смешно Т Кошула Мажите Момче Пролет, Есен Хип Хоп Комбинација Т-маица Кул Машки Streetwear

Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.*Ние ќе плаќаат за превозот

DEN 662.00 719.52

FORUDESIGNS 3D Галакси Мачка Отпечатоци Жените Лето Т Кошула Еластична Жена Блузи Мода Т-маица За Девојки Женски Tees Бренд Облека

Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.Ако постои некој проблем,

DEN 864.00 959.52