• Новак
50*31*16mm 20Pcs Јасно Raindrop Gourd Форма Виси Пад За Лустерот Призмата Кристал Средување на Pendant Сјајна Капки Приврзоци

50*31*16mm 20Pcs Јасно Raindrop Gourd Форма Виси Пад За Лустерот Призмата Кристал Средување на Pendant Сјајна Капки Приврзоци

DEN 1435.20
DEN 1220.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

повратни информации 1.Цената Исклучува Било Царина И Ние Не се Одговорни За Било какви Давачки во Земјата на Дестинација.Вашиот Задоволителен Е Нашата Единствена Извршување. Вашата Повратна Информација Е Од Исклучително Значење За Нас.Само Неискористени, Неоштетени И Оригинална Состојба Предмет Може Да Биде Квалификуван За Враќање.Доколку Имате Посебни Барања За Декларираната Вредност, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас.Ве молиме Не го Ни Даде Негативни Повратни информации, Ако Сте Задоволни Со Вашиот Купи, И Не Двоумете се Да Контактирате со Нас, Ние ќе ги Реши Сите Проблеми Со Вас.Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За веб-Сајт.Предмети Ќе Биде Предаден во Рок Од 2-7 Дена По Приемот на Плаќање На Али-експрес. превозот време 1.Ние Обично Знак на Стоки, Како ПОДАРОК Со НИСКА ВРЕДНОСТ На Комерцијална Фактура, И да Ви Помогне Да се Избегне Други Увозни Даноци, Но Ние не Може да Гарантира Без Данок.Ве молиме Љубезно Ни Остави Пет Ѕвезди Откако Ќе бидете Задоволни Со Вашата нарачка.Превозот податоци ќе Се Ажурира По Неколку Дена.Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест. што треба да знаат 1.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ние Ќе Ви ги Даде Добро Решение. Нека вашата имагинација се направи оваа прекрасна пенливи кристали во објект на креативна уметност, која ќе додадете одреден шарм и убавината на вашата околина Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,можете да одберете своеволно според вашата потреба и ние би можеле да се прилагоди на големината и бојата.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Број На Модел На:
Лустерот Кристално
Ширина:
31mm
Дијаметар:
31mm
Бренд Име:
HBL
Висина:
50mm
Должина:
50mm
Име:
Кристал Raindrop Gourd Лустерот Призми Приврзоци
боја:
Јасно
Големина:
50*31*16mm
Употреба:
Почеток/Свадба Декорација
Материјал:
кристално стакло

Комплементите на стоката

Нов Стил 14mm 2000pcs Розова Кристали Монистра, Стаклени Гарланд Насоки Кристал Лустерот Снегулка Монистра За Декорација Осветлување

Ве молиме слободно контактирајте со нас.Благодарам многу.Забелешка : 1) производ во слики можеби малку б

DEN 5606.00 7008.00

Бесплатен превозот 22mm кристал плоштадот монистра во 2 дупки за домашна декорација додатоци,кристално завеса монистра,кристално

ИМЕ : 22 MM OCTAGON КРИСТАЛ МОНИСТРАuseage : кристал octagon монистра за свадба , завеса ,дома декорација ,елка ,CHANELIER Д

DEN 4915.00 6144.00

Бесплатен превозот 700pcs/многу 20mm плоштадот кристал лежиште за кристал завеса, кристално мушка синџир за свадба дрво и затворен

ИМЕ : 20mm OCTAGON КРИСТАЛ МОНИСТРАuseage : кристал octagon монистра за свадба , завеса ,дома декорација ,елка ,ЛУСТЕР

DEN 3073.00 3841.44

Трговија на големо цена,со Бесплатен превозот ААА 50mm(192pcs/многу) кристално лустерот pendant/кристал завеса привезоци,кристално

Име : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоциоблик : круша формаголеми

DEN 6221.00 7776.00

Diy Делови 10000pcs/Многу 14mm Кристал Лустерот Монистра Во 2 Дупки,Кристално Јасно Светилка Осветлување Делови Гарланд Влакно

Diy Делови 10000pcs / Многу 14mm Кристал Лустерот Монистра Во 2 Дупки,Кристално Јасно Светилка Осветлување Дело

DEN 16512.00 20640.00

14mm Шарм Кристално Стакло Пеперутка Лежиште(1000Pcs/Многу) Опал Бела Jade Стакло Лустерот Кристал Светилка Мушка Синџир Призмата

Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За вебСајт.Купувачот Се Одговорни За Враќ

DEN 3744.00 5760.00

топла продажба!100pcs/многу 14mm темно кристал пеперутка монистра 1 дупка додатоци за лустерот делови,светилка suncatcher декорација

Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИ

DEN 864.00

Убава 100pcs/многу 50mm Кристал Половина Топката Јасно Paperweight Стакло Половина Топка За Домашна Декорација Бесплатен Превозот

2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку email или порака.3) Пакет ќ

DEN 10800.00 12000.00

Машина Намали 10pcs/Многу 63mm Кристал Капка Призмата Кристал Лустерот Светилка Средување на Делови За Дневна Соба Оркестарот

Ве молиме Љубезно Ни Остави Пет Ѕвезди Откако Ќе бидете Задоволни Со Вашата нарачка.Тоа Ќе се Случува Шт

DEN 979.00 1506.72

20Meters Кристал Виси Топката Мода Дома Декорација Кристал Осветлување Топката DIY Necessories Декоративни Свадба Кристал Гарланд

20 Meters Кристал Виси Топката Мода Дома Декорација Кристал Осветлување Топката DIY Necessories Декоративни Свадб

DEN 2492.00 2832.00

Продажбата Lt Зелена 100pc 14mm Кристал Пеперутка Монистра Средината Дупка Кристално Стакло Лустерот За Завеса Свадба на Божиќ

превозот време 1.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ни

DEN 942.00 1046.40