• Новак
102pcs/многу 30мм fuchisa фацетирани кристал лустерот топки,вратата завеса приврзоци свадба гарланд влакно додатоци бесплатен превозот

102pcs/многу 30мм fuchisa фацетирани кристал лустерот топки,вратата завеса приврзоци свадба гарланд влакно додатоци бесплатен

DEN 6048.00
DEN 5746.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
30мм
Бренд Име:
TZ
Број На Модел На:
Б-107
Ширина:
30mm
Дијаметар:
30мм
Должина:
30mm
Тип На Објект:
лустерот кристал топки
боја:
Fuchsia
КОЛИЧИНА:
102pcs+бесплатно прстени
Обликот:
Кристал Топки Фацетирани
Type1:
лустерот кристал приврзоци
Материјал:
K9 Оптички Кристално
Објект Од Тип 2:
кристал призми
Type2:
кристал Suncatcher/Fengshui делови

Комплементите на стоката

Топла Јасна Боја Кристал Половина Топката 100mm 12pcs/многу Paperweight Стакло Половина Топка За Домашна Декорација Бесплатен

3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбер�

DEN 5702.00 6336.00

Трговија на големо ! 100pcs/многу 14mm Коњак Кристал Лустерот Монистра DIY Влакно Гарланд Лабава Octagon Монистра За Хотел Светилка

Купувачот Се Одговорни За Враќање Превозот Надомест што треба да знаат 1.Ве молиме Не го Отворите Спор П�

DEN 565.00 628.32

Фенг Шуи 14mm Cogonc Кристал Монистра Исцелување Кристали Suncatcher Свадба Декорација Монистра,Кристално Лустерот Снегулка Делови

) Пакет Големина : 30cm x 20cm x 10cm (11.Благодарам многу Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го ку�

DEN 3264.00 4080.00

Бесплатен превозот 700pcs/многу 20mm плоштадот кристал лежиште за кристал завеса, кристално мушка синџир за свадба дрво и затворен

ИМЕ : 20mm OCTAGON КРИСТАЛ МОНИСТРАuseage : кристал octagon монистра за свадба , завеса ,дома декорација ,елка ,ЛУСТЕР�

DEN 3073.00 3841.44

14mm Шарм Кристално Стакло Пеперутка Лежиште(1000Pcs/Многу) Опал Бела Jade Стакло Лустерот Кристал Светилка Мушка Синџир Призмата

Тоа Ќе се Случува Што не Можете Да ја Проверите Информацијата За вебСајт.Купувачот Се Одговорни За Враќ�

DEN 3744.00 5760.00

Diy Делови 10000pcs/Многу 14mm Кристал Лустерот Монистра Во 2 Дупки,Кристално Јасно Светилка Осветлување Делови Гарланд Влакно

Diy Делови 10000pcs / Многу 14mm Кристал Лустерот Монистра Во 2 Дупки,Кристално Јасно Светилка Осветлување Дело�

DEN 16512.00 20640.00

Бесплатен превозот 22mm кристал плоштадот монистра во 2 дупки за домашна декорација додатоци,кристално завеса монистра,кристално

ИМЕ : 22 MM OCTAGON КРИСТАЛ МОНИСТРАuseage : кристал octagon монистра за свадба , завеса ,дома декорација ,елка ,CHANELIER Д

DEN 4915.00 6144.00

Врвен Квалитет 500pcs/многу 14mm 2 Дупки Розова Кристал Лустерот Монистра, Стаклени Призмата Снегулка Монистра, Стаклени Лустерот

Ние се кристално фабрика,количеството на складирање е голем, и има многу бои и големини за вашиот избор,�

DEN 2496.00 3120.00

Нов Стил 14mm 2000pcs Розова Кристали Монистра, Стаклени Гарланд Насоки Кристал Лустерот Снегулка Монистра За Декорација Осветлување

Ве молиме слободно контактирајте со нас.Благодарам многу.Забелешка : 1) производ во слики можеби малку б�

DEN 5606.00 7008.00

Бесплатен превозот 100pcs/број 22 x 63-300мм во 2 дупки кристал лустерот се кастри,кристално лустерот делови,кристално завеса

Име : кристал лустерот делови , завеса привезоци , кристално лустерот приврзоциоблик : правоаголник со 2 �

DEN 2342.00 2928.00

168pcs/многу Бесплатен превозот Кол 20x80mm Црвениот Кристал Капка Дожд Призми За Бесење Кристално Стакло Свадба Партија Декорација

ИМЕ : Кристал лустерот делови, завеса привезоци, кристално лустерот приврзоциОблик : капка ДождМатерија

DEN 4234.00 4704.00

Продажбата Lt Зелена 100pc 14mm Кристал Пеперутка Монистра Средината Дупка Кристално Стакло Лустерот За Завеса Свадба на Божиќ

превозот време 1.Ве молиме Не го Отворите Спор Поради Било какви Причини Пред да Контактирате Со Нас И Ни

DEN 942.00 1046.40