• Новак
Ultrathin Акрилик Снегулка Форма Led Лустери Светла За Студии Детска Соба Спална Соба Модерната Led Таванот Лустерот Нови Тела

Ultrathin Акрилик Снегулка Форма Led Лустери Светла За Студии Детска Соба Спална Соба Модерната Led Таванот Лустерот Нови Тела

DEN 2784.00
DEN 1420.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме Имајте на ум : РК Dimmable : Не само што може да се промени во светла боја ( од топло бела боја на природна бела да кул бело), но, исто така, може да затемнување светлината. Пакување : РК Dimmable : 1pcs контролер и 1pcs светлина Не РК Dimmable : Само 1pcs светлина Модел : BL-261 Големина : D20x H4cm 8 W D42x H4cm 36 W D52x H4cm 48 W Материјал : Акрил+Хардвер Напон : AC 85-265 V Пакување : Вградени пена+Картонски кутии извор на Светлина : Увоз LED Апликација : 5-20 метар квадратен,дневна соба,спална соба,трпезарија,студија.

Декларирани спецификации

Абажур Боја:
Бела
Број на Светла:
кул бела, топло бела, РК Dimmable
Wattage:
D20cm 8W, D42cm 36W, D52cm 48W
Тип На Објект:
Лустери
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Напон:
220V,90-260V,110V
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Бренд Име:
ДАР
Карактеристики:
Тенок Мода
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
BL-261
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
watts:
8W/36W/48W
Димензија optionn:
D20cm/D42cm/D52cm
боја на светлина:
Кул бела/Топло бела//РК Dimmable
Примена:
Детска соба,Спална соба,трпезарија,Студија
Бродови Од:
Шенжен,Кина
Точка име :
Супер-тенок Акрилик Таванот Лустерот

Комплементите на стоката

трпезарија K9 кристал на светлина Црна F Правоаголна кристал лустерот candelabro Крива хотел вила современите осветлување

[xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][

DEN 24192.00 26880.00

Модерната LED таванот лустерот осветлување Креативен дизајн лустерот за живеење јадење во кревет соба со далечински Паметни куќа

Угодно не се отвори спорот, ако отворите спор пред да не контактирате, ќе падне во Алиекспрес долг проце

DEN 3765.00 5088.00

Модерната Едноставна Акрилик Led Лустери Сјај Кристал Коридор Led Таванот Лустерот Светла Тремот Лустерот Осветлување Downlights

Опис на производот : Име : Нов Модерен Едноставна 3 W / 5 W Шарени Тремот Кристал И Акрил Лустерот Светлина К

DEN 1509.00 2395.20

2018 Нови Пристигнување Лустерот Осветлување Кристал LED Лустерот Светлина Тела Златна hanglamp Сјај за Јадење Дневна Соба Светилка

Ние си имаме свој фабрика, кога ќе купување на стоки од нас, без разлика на штетата предизвикана за време

DEN 33504.00 47862.72

Злато Кристал Лустерот Модерна Кристалните Лустери Светла Тела Дома Затворен Вила Хотел Ресторан Клуб Капка Светлина AC110V 220V

И ние ќе не презема никаква одговорност доколку вашата ни даде погрешна адреса Ние се обидуваме да се на

DEN 18194.00 19152.00

Традиционалните жолта кристал светилка дневна соба пентхаус вила скалите 2 метри голем хотел проектот светилка Лустери Lmy-001

Напон : 110 V240 V5.Сертификат : CE, и УЛ7 На пример, Ако видите лустерот што ви се допаѓа, но сакаат различни зав

DEN 89040.00 178080.00

Бесплатен Превозот Бакар Pendant Светилка Месинг Виси Светлина Ткаенина Лустерот Модерна Суспензија Осветлување Американската

Ви благодариме!.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни

DEN 16236.00 16236.48

Модерна Уметност деко Флорални Лустерот светилка Сјај Светлината 4L Розова Зголеми Цвет Лустерот Светлина Тела E14 L48cm Декорација

Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .Модерна Уметност деко Флорални

DEN 6498.00 6840.00

Марија Тереза Кристал Лустерот Светлина Коњак LED Кристал Сјај 18 Светлина Светилка за Лоби Скалило Ходникот проектот MD2225

Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надев

DEN 46235.00 61645.92

Европската Злато Кристалните Лустери Светла Тела Модерна Златна Кристал Долго Droplights Дома Затворен Foyer Хотел Клуб Осветлување

Ако пратката се врати затоа што на купувачот причини (како на погрешна адреса информации, неподигнати, н

DEN 20930.00 22032.00

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни осветлување

Сертификат : CE, и УЛ7.Пакување големина : 57*57*22cm12.Време на испорака : рок од 8 дена11.Вашиот среќен шопинг е н

DEN 12874.00 14304.00

Модерната Кристал Лустерот Светлина Топла Продажба на Модерната Кристал Лустерот Кристално Јасна Сенка 110-260V Гарантира

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба

DEN 12467.00 12467.04

Кристал на Светлина пентхаус кат скалите во дневната соба кат фарови долго светло светилка хотел проектот Лустери Lmy-017

Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да

DEN 271440.00 542880.00