• Новак
Мото Додатоци Спојки Контрола Кабел Жица Линија За Benelli BJ300

Мото Додатоци Спојки Контрола Кабел Жица Линија За Benelli BJ300

DEN 733.44
DEN 624.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Висок квалитет на Спојката Кабел жица
Карактеристики :
Материјал : Челик
Боја : Како На Сликата Покажа
Безбедност : Висок квалитет за да бидете сигурни дека безбедноста
Долго долговечност : На голема носивост и извонредна моќ за долго време во различни средина и услови
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. За било какви прашања, pls. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Декларирани спецификации

Објектот Тежина:
175g
Бренд Име:
AHL
Специјални Функции:
Директна замена за оригинални делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
BJ300 Спојки Кабел Жици
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Is_customized:
Yes
боја:
Како на сликата покажа
Потекло:
Кина ( Копно )
Стока код:
16103
Количина:
1pc

Комплементите на стоката