• Новак
Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Триумф 675 STREET TRIPLE R 09-15 DAYTONA 675 2006- SPEED TRIPLE 2008-2010

Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Триумф 675 STREET TRIPLE R 09-15 DAYTONA 675 2006- SPEED TRIPLE 2008-2010

DEN 938.40

Достапност
Производот е достапен

превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно Одговара : Триумф 675 STREET TRIPLE R 2009-2015 Триумф DAYTONA 675 2006-2016 Триумф SPEED TRIPLE 2008-2010 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува.Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.8 инчи Висок квалитет T6061-T6 алуминиум CNC заврши со atn менувањето на степените на пренос на Целосно 6 позиции со прилагодливи Количина : 1pair (Кочница&Спојки) Боја : (Прикажани во слики) Сосема нов и добро спакувани за неискористени. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Еднаква боја, материјали и производство се детаљ-ориентирана, посветена на создавање на највисок квалитет на стоки и услуги.

Декларирани спецификации

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
adjuser
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
147
Објектот Должина:
15cm

Комплементите на стоката