• Новак
dirt bike Стожерот Кочница Спојки Држела Количка За KTM KX85 EXC450 KAWASAKI KX 500 CRF YZF RMZ KXF ЈАМАХА YZ/YZF KTM 250

dirt bike Стожерот Кочница Спојки Држела Количка За KTM KX85 EXC450 KAWASAKI KX 500 CRF YZF RMZ KXF ЈАМАХА YZ/YZF KTM 250

DEN 916.80

Достапност
Производот е достапен

99 / пар НИ 18.
Сосема нов и многу лесно за инсталација.49 / парче НАС 5.
(Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка)
.
Многу Непречено Движење
Директна замена за акции се држела.79 / пар Опис на Производот
Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен дизајниран држела може совршено заштита на вашиот велосипеди од најмногу штета во паѓаат.49 / парче НАС 48.
ние брод тоа држела само како нашата листа, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа.
Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.79 / парче НАС 16.
Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Спецификација :
Врвен квалитет T6065-T6 ЦПУ Машински алуминиумски
Боја : Како На Сликата
Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 пар)
Лост : 3 прсти
Лост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќа
Автоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќата
Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.
3-прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно. Нема промена!
Со Нарачување Инструкции :
Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур.13 / парче НАС 8.98 / парче НАС 11.99 / пар НИ 1.49 / пар НИ 2.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
LS-004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
15inch
Објектот Ширина:
1.6inch
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
175.5g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Специјални Функции:
мотоцикл кочница спојки рачката
Motobike Направи:
Kawasaki
Година:
1998-2017
is_customized:
yes
Функција:
мотоцикл кочница спојки држела
Fitment:
За Dirt Bike
Употреба:
CNC кочница спојки рачката

Комплементите на стоката