• Новак
Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За KTM DUKE125 200 390 2013-

Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За KTM DUKE125 200 390 2013-

DEN 938.40

Достапност
Производот е достапен

Спецификација : Држела Должина : 147mm / 5. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно Одговара : KTM DUKE125 200 390 2013-2016 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката.Еднаква боја, материјали и производство се детаљ-ориентирана, посветена на создавање на највисок квалитет на стоки и услуги.8 инчи Висок квалитет T6061-T6 алуминиум CNC заврши со atn менувањето на степените на пренос на Целосно 6 позиции со прилагодливи Количина : 1pair (Кочница&Спојки) Боја : (Прикажани во слики) Сосема нов и добро спакувани за неискористени. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби.Добро манипулирање и стабилност со голема брзина. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува.

Декларирани спецификации

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
adjuser
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
147
Објектот Должина:
15cm

Комплементите на стоката