• Новак
Универзален Мотор додатоци Мотоцикл Завртки Vehi Завртки За јамаха xj6 kayo mouse pad хонда сенка 600 jaqueta motoqueiro p

Универзален Мотор додатоци Мотоцикл Завртки Vehi Завртки За јамаха xj6 kayo mouse pad хонда сенка 600 jaqueta motoqueiro p

DEN 1871.52
DEN 1516.00 -19 %

Достапност
Производот е достапен

Опис На Производот :
.состојба : 100% сосема нов
· материјал тип : CNC
· количина : 1set
· лесно да го инсталирате
Fitment : За поголемиот дел на мотоцикл. За Јамаха, Suzuki Kawasaki Хонда Ducati Харли - Дејвидсон triump победа Aprilia KTM BMW и така натаму во текот на годината. Пакетот вклучува : Еден сет (Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена.)
Забелешка : Ако ви треба друг модел, ве молиме кликнете Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање
Производи покаже :

Декларирани спецификации

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
FT-FB-001
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
Мотоцикл Завртки Штука Завртки
Објектот Боја:
Црна, Сина, Златна, Црвена, Сребрена, Портокалова, Зелена
Функција:
Нерѓосувачки Челик Мотоцикл Завртки Штука Завртки
is_freeshipping:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Количина:
1 сет
Made_in:
Кина

Комплементите на стоката