• Новак
Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Триумф T120 BONNEVILLE THRUXTON -2017 СКРЕМБЛЕР./УЛИЦА УЛИЦА ПРВЕНСТВО 2017

Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Триумф T120 BONNEVILLE THRUXTON -2017 СКРЕМБЛЕР./УЛИЦА УЛИЦА ПРВЕНСТВО

DEN 938.40

Достапност
Производот е достапен

Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува.Еднаква боја, материјали и производство се детаљ-ориентирана, посветена на создавање на највисок квалитет на стоки и услуги.Добро манипулирање и стабилност со голема брзина. Спецификација : Држела Должина : 147mm / 5. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек.8 инчи Висок квалитет T6061-T6 алуминиум CNC заврши со atn менувањето на степените на пренос на Целосно 6 позиции со прилагодливи Количина : 1pair (Кочница&Спојки) Боја : (Прикажани во слики) Сосема нов и добро спакувани за неискористени. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно Одговара : Триумф T120 BONNEVILLE THRUXTON 2016-2017 Триумф СКРЕМБЛЕР. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката.

Декларирани спецификации

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
adjuser
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
147
Објектот Должина:
15cm

Комплементите на стоката