• Новак
MTKRACING Мотор Краток CNC Кочница Спојки Држела За Yamaha YZF R1 R6 R6S КАНАДА ВЕРЗИЈА /ВЕРЗИЈА ЕВРОПА

MTKRACING Мотор Краток CNC Кочница Спојки Држела За Yamaha YZF R1 R6 R6S КАНАДА ВЕРЗИЈА /ВЕРЗИЈА ЕВРОПА

DEN 768.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
-100% Сосема нов
-Боја : Црна, златна, црвена, сребрена, сина, титаниум, портокал
-Материјал : Алуминиум легура
-Прецизност Машински Стожерот Создаден За Да Се Обезбеди Совршено Се Вклопуваат
-Лесно се инсталира, prefessional инсталација препорачува
-Совршено се вклопуваат, нема промена е потребен Пакет вклучува :
-1 Пар
Fitment : ве Молиме погледнете го следново лист!
МОДЕЛ ГОДИНА/ДЕЛ
YZF R1 2004-2008 (Р-104/Y-688)
YZF R6 2005-2016 (Р-104/Y-688)
R6 S САД ВЕРЗИЈА 2006 (Р-104/Y-688)
R6 S КАНАДА ВЕРЗИЈА 2006-2007 (Р-104/Y-688)

Декларирани спецификации

боја:
Зелена
Бренд Име:
MTKRACING
Материјал Тип:
CNC
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Должина:
0ft
Име На Модел:
WEKIT840
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
еден Виткање & Проширување
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Тежина:
0.2kg

Комплементите на стоката