• Новак
Одблесокот на Силиконски Бакар Микро Линкови 3.4*2.0*6.0 ММ Microrings Силикони Dreadlock Прстен Силикони Наредени Микро Монистра

Одблесокот на Силиконски Бакар Микро Линкови 3.4*2.0*6.0 ММ Microrings Силикони Dreadlock Прстен Силикони Наредени Микро Монистра

DEN 1181.76

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

боја:
Боја Црна 1, Боја 3 Темно Кафеава Боја, Боја 5 Среден Браун, Color6 Медиум Русокоса, Боја 8 Темно Руса Боја 11 Светло Кафена, Боја 13 Русокоса
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Количина:
1000pcs/кутија
Број На Модел На:
Силиконски Бакар Микро Монистра
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
MS РОСА
Големина:
3.4*2.0*6.0MM(Outter*Inner*Length)
Тип На Објект:
Бакар Микро Монистра За Коса Екстензија
одделение:
5A Силикони Коса Екстензија Монистра
Достапни големина:
3.4*2.0*6.0 ММ,4.0*3.0*6.0 ММ
Достапни Боја:
Боја Шема На Располагање
Производство:
10,000 Пакети Во Парк
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет:
OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Половина Година Со Соодветна Грижа

Комплементите на стоката

Завртка Микро Прстени 4*2.7*2.7 ММ 1000Pcs/Шише 3 Темно Кафеава боја Микро Линк Монистра Микро Прстен Коса Екстензии за Полнење

Завртка Микро Прстени 4*2.7*2.7 ММ 1000 Pcs / Шише #3 Темно Кафеава боја Микро Линк Монистра Микро Прстен Коса Екс

DEN 331.00 355.68

Завртка Микро Прстени 3.5*2.0*2.0 ММ 1000Pcs/Шише 6 Средни Русокоса Микро Прстен Коса Екстензија Алатки Микро Линкови Коса Екстензија

Завртка Микро Прстени 3.5*2.0*2.0 ММ 1000 Pcs / Шише #6 Средни Русокоса Микро Прстен Коса Екстензија Алатки Микро

DEN 331.00 355.68

Фабриката за Продажба 10pcs/Многу Тибетската Сребро Цевка Плетенка Dreadlock Монистра Клипови Манжетната Околу 4.5 мм Дупка Трајни

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 трговија на Големо! Добар Квалитет!Фабрика цена! Фабриката за Продажба 10pcs / Многу Тибе

DEN 192.00 273.60

Одблесокот на Силиконски Бакар Микро Линкови 4.0*3.0*6.0 ММ Страв Клипови Плетенка Ракави Коса Монистра За Плетенки Екстензии

Одблесокот на Силиконски Бакар Микро Линкови 4.03.06.0 MM Страв Клипови Плетенка Ракави Коса Монистра За Пле

DEN 778.00 836.64

Силиконски Наредени Микро Прстени 4.5*2.5*3.0 ММ 1000Pcs/Шише 13 Русокоса Микро-Ботови Продолжување Алатки Микро Мушка Екстензии

Силиконски Наредени Микро Прстени 4.5*2.8*3.0 ММ 1000 Pcs / Шише #13 Русокоса МикроБотови Продолжување Алатки Мик

DEN 437.00 470.40