• Новак
5pcs 98*22mm двојна боја стоматолошки ПММА Блокови Wieland CAD/CA Системот Стоматолошки ПММА Ќорци Стоматолошка Лабораторија Материјали за привремено круна

5pcs 98*22mm двојна боја стоматолошки ПММА Блокови Wieland CAD/CA Системот Стоматолошки ПММА Ќорци Стоматолошка Лабораторија

DEN 4500.00
DEN 4275.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Царински Даноци
Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината.
5pcs 98*22mm двојна боја стоматолошки ПММА Блокови Wieland CAD/CA Системот Стоматолошки ПММА Ќорци Стоматолошка Лабораторија Материјали за привремено круна
ПММА ОТВОРЕН СИСТЕМ ДИСК/WIELAND СИСТЕМ
Круг ПММА блокови се погодни за изработка на привремени коронки и мостови и за проверка на мостот на гипс модел / во устата пред конечното Zr O2 мелничката процес.
Клиентот е Полно име и Адреса
Почитувани клиенти, ве молиме да не информирате вашиот целосно точен назив и адреса, во случај на пакет е вратени. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин, па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, едноставно, не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
Оддалечена Област
При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област.
Карактеристики на ПММА блокови
Vicker цврстина : 26,60 ХВ
Flexural сила : 114 Mpa
E-Модул : 2771 Mpa. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!
Важно Потсетник
1 ве Молиме да се отвори картон кога ќе го примите пакетот и проверете дали стоката е во добра состојба пред курир испорака лисја.
5 Ѕвезди Повратни Информации
Ако сте задоволни со нашите производи & servicer , pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек " 5 звезди ", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас , а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.

Декларирани спецификации

Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Бренд Име:
БРИТАНИЈА СЕ ГРИЖИ
Големина:
OD98*20mm
Број На Модел На:
DC-22
Материјал:
ПММА
боја:
Пинк+А2
Примена:
Протеза Temperary Коронки и мостови
Тип:
Стоматолошка лабораторија материјали
CAD CAM систем:
Wieland Ролан Отворен систем

Комплементите на стоката

Батерија Греење Сина Led Светло Фотон IPL Подмладување на Кожата Третман на Акни Мини Систем Машина Професионални Домашна Употреба

Карактеристики : топлинска сина светлина Антистареењето уред е синергетски комбинација на длабока пос�

DEN 3532.00 4155.84

Blackhead Лицето Пора Правосмукалка Електронски Blackhead Отстранување На Лицето Чистење На Акни Смена Екстракција Пора Comedone

Отвори порите на пареа или капење кога ќе користење на лицето пора почиста Како да го користите : 1.Blackhead �

DEN 1020.00 1200.00

[ИРИС] 200 Компјутери 2 Стоматолошки Бела Најлон Пенкало Тип Prophy Четки Полирање Четки со Рачка за Отстранување Дамки и Полирање

Ако пакетот е да се врати, бидејќи на вашата погрешна адреса,ние не ја преземе должноста Ние не обврзува�

DEN 2082.72

Стоматолошка Лабораторија Опрема Вакуум Поранешниот Машина за Автоматска Стоматолошки Вакуум Формирање на Машина со Челични Топки

Страна на материјал кој е сместен директно преку модел е загреана.Површинска температура од оваа стран�

DEN 49248.00 51839.52

Црна Глава Отстранување Пора Вшмукување На Лицето Пора Почиста Pimple Акни Extractor Алатка Се Соочи Со 4 Главата Massager Убавина

Ќе ни биде мило да го стори истото за вас.4 различни вшмукување глави со различни функции Ако вшмукување

DEN 714.00 1098.24

1000 компјутери/кеси Мали Димензии Месинг Стоматолошки Гипс Алатка Месинг Dowel Игли Со Скок Стоматолошка Лабораторија Материјали

материјал : 100% месинг Големина : 2.1000 компјутери / кеси Мали Димензии 100% Месинг Стоматолошки Гипс Алатка М

DEN 1919.52

100pcs Шарени Стоматолошки Пластични Вшмукување Совети за Еднократна употреба Стоматолошки Вшмукување Плунка Ejector за Медицинска

Тие се обезбеди оптимално вшмукување без aspirating ткиво При изборот на курирската служба DHL / Федекс, ние ќ �

DEN 906.24

Лицето Убавина Фацијална Ултразвукови Чистење На Кожата Порите Нож За Лупење Чистење Ексфолиране Пилинг Со Јонска И Исхрана Инфузија

Тоа е effectives за сите фази на животот и сите типови на кожата и обезбедува ефективно решение со веднаш вид�

DEN 2384.16

[ИРИС] 200 Компјутери/број 1 Топла Стоматолошки Prophy Четка Бела Најлон Првенство Тип Полирање Четка Забите Мали Алатки Материјал

Опис : Должина : 24mm месо тело со дијаметар : 2 Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете н

DEN 1506.72

TOUCHBeauty Обраснат на лице-чистење со четка Sonic Вибрации Лице Почиста двострано Силикони Длабоко во Порите Чистење на Лицето

TOUCHBeauty Обраснат на лицечистење со четка Sonic Вибрации Лице Почиста двострано Силикони Длабоко во Порите �

DEN 3120.00 6239.04

Без Хируршки Греење на RF, Радио Frequecy Led Фотон Против Стареење Акни Навремено Смена Лице се Укине на Кожата Стега Зацврстување

Во меѓувреме, смирувачки на кожата може да се прават и на телото и на кожата, релаксира, па за да се намал�

DEN 3600.00 3790.08

2 Парчиња/многу орална Хирургија Инструмент Алатка за Вадење на Заби Форцепс за Вадење на Млечни и Секачи Деца Заби Форцепс

Ние не обврзуваат на Царина, и не се одговорни доколку пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја

DEN 2138.88

10Pairs Nasolabial Збира Анти-навремено Анти-стареењето на Лицето Кревање Налепница Сурутка Протеини Лицето Маска Убавина Челото

10 Pairs Nasolabial Збира Антинавремено Антистареењето на Лицето Кревање Налепница Сурутка Протеини Лицето Мас

DEN 369.00 479.52

Ултразвучно Галвански Висока Фреквенција Vibrating 3 Бои Led Фотон Терапија Лицето Тело За Нега На Кожата Убавина Опрема За Домашна

Црвена, бела, розова и слично за вашиот избор.* Три динамичен светлина : Висока енергија, целосно фокусир�

DEN 3139.00 3692.64