• Новак
Sunnylife DJI Искра Кабел Далечински Управувач Таблета Телефон Конвертирање Линија DJI Mavic Про Кабел Конектор за Android и за IOS Тип-В

Sunnylife DJI Искра Кабел Далечински Управувач Таблета Телефон Конвертирање Линија DJI Mavic Про Кабел Конектор за Android и

DEN 181.92
DEN 151.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен


Sunnylife DJI Искра Кабел Далечински Управувач Таблета Телефон Конвертирање Линија DJI Mavic Про Кабел Конектор за Android и за IOS Тип-В
Функција :
Кабел за податоци за DJI ИСКРА/ MAVIC ПРО
Директно поврзување на паметни телефони/ таблети
Нето Тежина : 11g
Кабел Должина : околу 30cm
Пакет Листата :
Андроид да TYPE-C, Android и за IOS, Android на Андроид
Количина : 1pc

Декларирани спецификации

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
fpv кабел
Тежина:
11g
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Големина:
30mm
Број На Модел На:
DJI Mavic PRO / DJI Искра
Име:
DJI Mavic Про Далечински Управувач Конвертирање на Линија
Тип:
DJI Искра USB Поврзување на Кабел
Модел:
Искра Конектор Присилува Линија
надградба на делови:
DJI Искра / DJI Mavic Про Далечински Контролер
Поддршка:
за Таблет Телефон Далечински Управувач

Комплементите на стоката