• Новак
Висок Квалитет 1 Тркалаат Еден Проводници БАКАРНА ФОЛИЈА Лента Лента Лепило 5-100mm X 30M Оклопна Бариера Нови селотејп

Висок Квалитет 1 Тркалаат Еден Проводници БАКАРНА ФОЛИЈА Лента Лента Лепило 5-100mm X 30M Оклопна Бариера Нови селотејп

DEN 177.12
DEN 133.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V. А Т давачки или оддалечена област такса. 2.Да им помогне на купувачот да се намали увозните давачки и брод надвор брзо,ве молиме кажете ни за вашите специфични барања, вклучувајќи колку декларираната вредност сакате ни да се стави на комерцијална фактура откако ќе поставена цел. Ние не можеме да брод надвор додека не се добие овој одговор. Висок Квалитет 1 Тркалаат Еден Проводници БАКАРНА ФОЛИЈА Лента Лента Лепило 5-100mm X 30 M Оклопна Бариера Нови селотејп Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Главно се користи за да се елиминира електромагнетни EMI, да се спречи телото штета од електромагнетни бранови. Едната лента со еден проводници лепило. Не-оксидација, antistatic, УВ отпор, топлинска изолација и силна лепливоста. Водоотпорен, ладно и отпорност на топлина. Идеален за електрична гитара, трансформатор, мобилен телефон, компјутер, PDA, ПДП, и LCD монитор, КОМПЈУТЕР, копир итн. Спецификации : Име на Производ : Еден проводници бакарна фолија Лента Материјал : Cu 99.98% Лепило : Проводници за на доградба на Акрилни Лепило Боја : Coppery Пакет се Вклучени : 1 x Еден проводници бакарна фолија Лента

Декларирани спецификации

боја:
10мм, 20mm, 25мм, 30мм, 40mm, 60mm, 70mm, 5mm, 15mm, 35mm, 50mm, 80mm, 100mm
Тип:
Лента
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

5pcs/многу Лепило Двојно Двострано Лента 3ММ*50M Исклучително Силно Лепливи за Мобилен Телефон на Поправка трговија на Големо

5pcs / многу Лепило Двојно Двострано Лента 3ММ*50 M Исклучително Силно Лепливи за Мобилен Телефон на Поправк

DEN 396.00 417.12

MTGATHER Бакарна Фолија Лента 3mmx50m Проводници Лепило Проводници Заштитените Лента Водоотпорен Ладно И Отпорност на Топлина

Ве молиме додадете ја оваа ставка за да вашиот види листа, така што ќе може да добијат цена ажурирање за

DEN 105.00 112.80

2 парчиња Лепило Двојно Двострано Лента 5MM*50M Исклучително Силно Лепливи за Мобилен Телефон на Поправка трговија на Големо

2 парчиња Лепило Двојно Двострано Лента 5 MM*50 M Исклучително Силно Лепливи за Мобилен Телефон на Поправка

DEN 223.00 234.72

3 Метри Универзална Водоотпорен Силикони Перформанси Поправка На Лента Поврзување На Домашниот Водовод Поправка На Лента Црна,

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

DEN 109.00 139.68

Двојно двострано проводници бакарна фолија лента висока температура електромагнетни оклопна лента сигнал засилен двојно 25M

Ставка ОписГолемина : 5100mm *25 M*0.06 mm(дебелина)Тип : Двоен Двострано ПроводнициТехнички Параметри (Податоци

DEN 96.00