• Новак
Жените Пигмент Распрсна Фитнес Брз Сува Вежба Leggings Висока Половината Целата Должина Се Протега Влакна Енергија Панталони Тренингот Панталони

Жените Пигмент Распрсна Фитнес Брз Сува Вежба Leggings Висока Половината Целата Должина Се Протега Влакна Енергија Панталони

DEN 959.52

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Velour
Број На Модел На:
548732446875
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Шаблон Тип:
Печати

Комплементите на стоката

Зимски Руно Термо Тренерки машки Компресија Панталони Професионални Слаби Sweatpants Фитнес Leggings Машки Еластична Панталони

*За Објект : Име : Зимски Руно Термо Тренерки машки Компресија Панталони Големина : Азија големина SXXL Бој

DEN 460.00 767.52

Нова Мода Бебе Девојки панталони Деца Панталони Leggings Деца Класичен Бебе Девојки Молив Панталони СТП Кожа Еластична Топло

Децата Tr корисници Leggings Деца Класичен Бебе Девојки Молив Панталони100% Сосема Нов и Висок КвалитетПол : М

DEN 159.00 187.68