• Новак
Кристал Ѕид Светилки Атмосферски Студија Коридор Спалната соба Европската Луксузни Дневна Соба во Живо Позадина Осветлување Ѕид LED Светла

Кристал Ѕид Светилки Атмосферски Студија Коридор Спалната соба Европската Луксузни Дневна Соба во Живо Позадина Осветлување Ѕид

DEN 4752.00

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K)
Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Кристално
Стил:
Современа
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Железо
Материјал:
Кристално
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Рачно Плетени
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
5-10square метри
Употреба:
празник
Гаранција:
2
Број На Модел На:
Затворен Осветлување
Карактеристики:
led панел светлина
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CCC,CE,УЛ
Боја На Каросеријата:
Јасно
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки

Комплементите на стоката

LED Нордиските Дрвени Железо Акрилик Прстен Минимализам LED Светилка LED Светло Ѕид светилка Ѕид Светлина Ѕид Sconce За Продавница

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

DEN 4687.00 5040.00

Европската Пастирски Гроздобер Железо, Стакло Цвет Led E14*1/2/3/4 Глави Огледало Светлина За Бања Спалната Соба Коридор Ѕид

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето

DEN 2539.00 2539.20

ЛОФТ Нордиските Гроздобер Ѕид Светилка Класичен злато Уметност Sconce Декоративни Светлина Прилагодливи главата LED 2 Замав на

И ние не инспекција на секој предмет пред породувањето.Наплата : Ако стоката собрани од страна на ПостMail

DEN 2712.00

Бесплатен превозот led Надворешен ѕид светилка модерниот краток водоотпорен тремот светилка aisle светла отворено балкон светилка

Бесплатен превозот led Надворешен ѕид светилка модерниот краток водоотпорен тремот светилка aisle светла

DEN 2088.00 2198.40

H41cm Црна/Бронза/Бела Гроздобер Европската Железо Ѕид Светилка AC85-265V Современ Дом Осветлување Отворено Водоотпорен Оркестарот

H41cm Црна / Бронза / Бела Гроздобер Европската Железо Ѕид Светилка AC85265 V Современ Дом Осветлување Отворен

DEN 2889.00 3359.04

Градина Цвет ѕид модерен минималистички керамички скалите aisle светла LED спалната соба ноќни ламби дневна соба во ЖИВО позадина

Материјал : Железо +K9 Кристал + керамички рози*Големината на целиот : Види слика детали*Светлосен извор :

DEN 6696.00 7440.00

Бесплатен превозот Водоотпорен надворешен ѕид Креативни Коридор скалите ковано железо балкон ѕид светилка за осветлување Бања

Бесплатен превозот Водоотпорен надворешен ѕид Креативни Коридор скалите ковано железо балкон ѕид свет

DEN 2312.00 2688.00

Америка sytle 2 арм бакар LED Ѕид Светилка месинг со led светилка Мода спалната соба светлина дневната соба Топло ги Красат Светлина

Затворен Америка sytle Моден дизајн 2 арм бакар LED ѕид светлина со E14 носителот Топло Бела Красат Ѕид Светла

DEN 3832.80

Модерен минималистички ТВ ѕид led ѕид светилка КТВ Лента светилка Шарени ноќ светлина децата соба спална соба ходникот.12V /

Модерен минималистички ТВ ѕид led ѕид светилка КТВ Лента светилка Шарени ноќ светлина децата соба спална

DEN 1651.00 1920.00

Трговија на големо цена Ѕиден приклучок во светилка со Вклучите јасно канапи компактен исклучителен дизајн хром финиш 6 инчен

Трговија на големо цена Ѕиден приклучок во светилка со Вклучите јасно канапи компактен исклучителен ди

DEN 1295.52

Нова жешка модерна креативни Корекција led ѕид светилка спалната соба ноќни ламби дневна соба по скалите отворено балкон aisle

Нова жешка модерна креативни Корекција led ѕид светилка спалната соба ноќни ламби дневна соба по скалите

DEN 2561.00 2784.00